Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk, miért nem akartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk, miért nem akartok normálisan komolyan együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés
Fiatal stílusos szőke kék szemű passzív srác vagyok, oké hogy modern világban élünk, de ha megtaláltátok azt aki alkalmas komolyra miért nem elég? Nem rég megismertem azt a tipikus aktív srácot akivel oda vissza minden passzol, beszélgetéstől a szexig minden... Mondta az elején lazát keres azután már hogy a szex se minden ha mással látott beszélgetni aki mellesleg csak a haverom féltékeny lett... Nem értem miért van ez...

2017. jan. 9. 00:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert talán szeretik halmozni az élvezeteket. Én sem értem,sőt,szomorúnak is tartom kicsit. Én pl. amerikai meleg youtubeosoknál láttam,hogy milyen cuki kapcsolatban vannak,meg hogy melegnek lenni milyen jó. Ja,jó,mondjuk LA-ben,de itt. Én eddig egy rendes pasival sem találkoztam,csak lyukra ment mind.
2017. jan. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én megértem ha valaki nem szeretne komolyat. Őt is valaki nagyon lelkileg megbántotta de azt nem értem hogy ha azt mondja nem kell komoly dolog de a szex se elég és elhord mindennek ha mással lát olyankor mi a helyzet... Minden kémia nagyon is működik olyan álompár lehetnénk... Külföld teljesen más tiszteletet megadják ha itthon is találkozom valakivel... Pont ezért is különleges hogy az itthoni színvonalhoz képest messze jobb minden értelemben...
2017. jan. 9. 01:51
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

"láttam,hogy milyen cuki kapcsolatban vannak"

Na ezért nem. Lehetne hogy aki passzív, az lélekben ne legyen nőies, nebáncsvirág bőcsész legyen?


Eddig egyszer voltam igazán szerelmes és az egy hozzám hasonló átlagos-normális sráccal volt, akivel 2 évig voltam együtt. Sem az utcán a megjelenéséből, sem a stílusából/beszédéből meg nem mondtad volna hogy meleg. Teljesen átlagos, normális viselkedésű volt.


Annyiban volt más, hogy ő kérte magába mindig az én farkamat. Látok az utcán is öltözködésre vagy mozgásra, társaságban pedig beszédre is olyan srácokat, akikről 50 méterről lerí hogy ők passzív melegek, mert olyan nőies viselkedésük van.

Csakhogy én nem lelkileg nőkkel akarok lenni, hanem férfiakkal.


Ha nebáncsvirágok, cicafiúk, nyávogós hangúak, viráglelkűek érdekelnének, akkor lányokkal szexelnék, nem pedig lányokra kívül-belül hasonlító fiúkkal.

23/F

2017. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg rólam is meg lehet mondani de és? Mindenkinek más tetszik neki pl pont ez is... Nem az a baj hogy én nem vagyok megfelelő hiszen mint leírtam minden passzol csak ő se tud magán kiigazodni... Van akinek pl a kövér tetszik nem a vékony... De ez egy másik téma nem erről van itt szó jelenleg...
2017. jan. 9. 15:54
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Én csak komolyat tudnék elképzelni, de eddig nem sikerült párt találni.

Szemezgettek velem nem egyszer, de azon felül, hogy félénk vagyok az is bennem volt, hogy tuti csak egy bizonyos testrészem érdekli őket.

20/f

2017. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Itt borsodban is van sok meleg, de sajnos az esetek 95%-ban szexet akarnak(társkeresőkből kiindulva). Én is passzív meleg vagyok, aki szeretne komoly kapcsolatot, de lehetetlen találni egy társat, akit nem a testi vágyak irányítanak ... 18/f
2017. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hülye világban élünk bár lehet csak itthon. Hamis kapcsolatok, barátságok... Egyre csak rosszabb igazából az egész helyzet...
2017. jan. 9. 20:28
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki ide és privátban is ír. Ha valakinek lenne kedve normálisan elmélkedni valahol ahol láthatjuk is egymást vagy netán élőben bátran keressen. Kérem a kamuprofilos emberek ne próbálkozzanak 2017et írunk vállaljuk már önmagunkat. :))
2017. jan. 9. 20:35
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!

A leírtak alapján a fiú féltékeny. És ez csak azt jelentei, hogy ön fontos a számára.

Úgy gondolom át kéne beszéljék ezt, őszintén mondja el hogy szeretne többet ettől a kapcsolattól. Ne hagyja kárba veszni!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem csak nehéz... Úgy kezdték laza dolog de ha alakul valami nem baj... Aztán már a szex se minden így mondta majd mikor egy szimpla barátommal beültünk ugyanabba a bárba mint ő a sors úgy hozta 1 asztal volt közöttünk végig bámult mi történik... Haverom megsimogatta a kezem arcom mert régebbi dolog miatt amit meséltem neki elsírtam magam... Félre értette a srác és utána olyanokat írt nekem neki van szeme lát mindent elvileg minden mozzanatunkat nézte... Nem értem a szándékait sajnos...
2017. jan. 9. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!