Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olasz93 kérdése:

Parkapcsolati problemaim vannak? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
23 eves srac vagyok. Nagyon reg nincs mar egy komolyabb kapcsolatom.kb 4-5eve csak ilyen 2-3 max 5-6 honapos kapcsolataim vannak.Jol fizeto munkahelyem van. Sajat autom es lakasom. Es Csunyanak se tartom magam. Szoval normal esetben meg van minden ahoz,hogy vegre talalkozzak 1 normalis lannyal, de valahogy megse jon ossze. Lehet hogy valami gond van velem?

2016. aug. 19. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nézd....minden lehetséges, erre itt nem fogsz egyértelmű választ kapni. Ha a mai trendet nézem, akkor ez normális. Nők is inkább már a 30 as éveik küszöbén akarnak megállapodni. Huszonévesen meg bulizni élni, több farkat kipróbálni...
2016. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Attol is fugg, hogy milyen lanyok kozott valogatsz. Ha a fullos kulseju modell lanyokra buksz, akkor eleg sanszos hogy o meg elvezi a szabadsagot es nem akar megallapodni.

Ha megelegszel egy szerenyebb, nem feltetlenul hibatlan kulseju lannyal de hagysz neki idot hogy megismerd milyen belsoleg, joval kevesebb csalodas er majd sztem.

En no vagyok, 38 eves. Vilag eletemben csaladra, gyerekre vagytam, persze emellett van jo vegzettsegem, munkam, stb. Magamnak teremtettem amim van, nem apuci-anyuci raktak alam. Egyetem mellett vegig dolgoztam.

Hogy hanyszor kaptam meg a pasiktol, hogy "tok jo csaj lennel de hat sajnos 60 kilosan..." (171 cm vagyok amugy). Es emiatt leallitotta az ismerkedest. Vagy hogy nem volt rajtam kilonyi smink, egyszeruen oltoztem (nem odivatuan, de inkabb idotallo ruhadarabokat hordtam mindig, nem jartam hetente shoppingolni). Akkor miert nem hordok szoknyat meg magassarkut?

Szoval szamos elso szuron ezek miatt nem mentem at.

Aztan meg amiatt, mert nekem fontos volt, hogy jo eredmennyekkel vegezzek az egyetemen (nem bufe szak) es ezt o ugy ertelmezte, hogy engem nem erdekel a kapcsolat (mert mondjuk a vizsga elotti utolso 3 napra mar nem igazan szerettem volna betenni programot). Es meg sorolhatnam. Sokszor olyan sracok, akik maguk sem voltak epp adoniszok.


Aztan megismertem a ferjemet, aki nem azt nezte, hogy nem hibatlan az alakom (sportolok azert rendszeresen, heti minimum 2-3 alkalommal, de sajnos nem fer bele hogy napi 4-5 orat az edzoteremben toltsek). Neki az volt a fontos, hogy milyen az erdeklodesi korom, mit szeretnek az elettol, stb... es lam, jol megvagyunk, gyerek is van. Nyilvan en sem 36 evesen akartam szulni de igy alakult.


Lehet hogy valahol ott bujkal az a lany csak epp te nem veszed valami miatt eszre ;)

2016. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én úgy ítélem meg, hogy ebben a korban ezek a 2-3, max. 5-6 hónapos kapcsolatok az ideálisak. Használd ki a lehetőségeidet és csajozz, ne akarj még legyökerezni senki mellett. Idővel majd jön olyan, akivel komolyabbá fordul a dolog, azt akkor mindketten érezni fogjátok, de ne siettesd a dolgot...
2016. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem full extras kulsore vagyom. Persze valami meg kell fogjon a kulsejeben is.A penzem sem anyutol es aputol van, hanem jo par ev kulfold van benne. Es edzoremet is latogatom heti 5 alkalommal.
2016. aug. 19. 09:36
 5/13 anonim ***** válasza:

ennyi alapján nehéz erről bármit is mondani. mivelminden emberi kapcsolat két félen múlik és az összes kapcsolatodban te vagy az egyik, ezért az biztos, hogy a kudarcban neked is van valamilyen részed. az egyáltalán nem biztos, hogy csak te tehetsz erről, de az lehet, hogy a választásaid, vagy bizonyos cselekedeteid befolyásolják, hogy így alakul.


érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz, akinek mesélsz részletesen a kapcsolataidról, hogy miért és hogyan érnek véget és akivel közösen talán sikerül feltárnotok, hogy mi lehet az, amin érdemes lehet és sikerülhet is változtatni, hogy a jövőben sikeresebbek legyenek a kapcsoaltaid.


ezt a videót érdemes lehet megnézned, talán merítesz belőle néhány gondolatot:

https://www.youtube.com/watch?v=1ya6lr6zHAg

2016. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo, nem rad ertettem az apuci-anyucit, hiszen nem ismerlek.

Csak annyit szerettem volna mondani, hogy sokszor a pasik egy kisebb kulsoseg miatt (vagy epp valami korulmeny miatt) kepesek "felreklokni" egy lanyt aki amugy lehet hogy pont megfelelo lenne szamara. Nyilvan kell, hogy megfogjon valami kulsore, de lehet, hogy pont egy olyan lany lesz az idealis, akin epp van mit fogni :)


Az 5-6 honapos kapcsolatok pedig jo tanuloleckek. Pl arra, hogy hogyan koss kompromisszumot a paroddal. Amikor pedig jon a szerelem, akkor mar legalabb ebben edzett vagy, es tudod mire vagysz.

2016. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért érnek véget ezek a kapcsolatok? Van valami séma?

Abból, amit leírtál, nem derül ki sok minden. Emelett még simán verhetnéd is a csajokat és nem tudod, mi a gond. :) :) :) Tudomm, erős példa, csak szemléltetném, hogy nem tudjuk, mi van a háttérben.

Ha gondolod, mesélj és ha megtudunk rólad többet, talán tudunk segíteni.

2016. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
rendben, utolso kapcsolatom ugy ert veget 3 honap utan,hogy a lany azt mondta,hogy en nem szeretek szorakozni es ,hogy semmi kozos nincs bennunk. Teny ,hogy nekem a szorakozas nem arrol szol,hogy matt reszegre iszom magam a putri szorakozohelyen.Es ugye egyedulallokent,megnezem a penzt is, mivel fent kell tartanom magam. Egyeb okok kozott felsorolta azt ,hogy o meg elni akar en pedig mar tulsagosan belekezdtem a komoly eletbe, es hogy semmi kozos nincs bennunk.
2016. aug. 19. 11:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

És a többi?

Ez mondjuk érthető. Ez a tipikus esete annak, ha nem a megfelelő nővel kezdesz, mert mást akartok az élettől.

2016. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hat kerdes az, hogy mit jelent a szorakozni akaras. Az rendben, hogy putri helyeken nem akarod reszegre inni magad (en sem akarnam). De emellett tartalmas idotoltesre (kirandulas, esetleg neha egy romantikus ettermi vacsora, egy mozi, egy olcsobb kiruccanas valahova fapadossal, urambocsa elmenni tancolni, baratokkal kozosen bulizni, stb) aldozol-e idot es penzt?


Mert megmondom oszinten, meg igy 38 evesen is hogy csaladom van, egy olyan emberrel akinek az ossz idotoltes kimerul abban hogy szexelunk, tv-t nezunk vagy szamitogeppel hatszunk otthon, en sem toltenek idot...

2016. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!