Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lépjek végre túl ezen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek végre túl ezen a srácon? Olvasd el.

Figyelt kérdés
A történet 3 évvel ezelőttre nyúlik vissza, amikor megismertem. Nagyon helyes srác volt a képek alapján amiket küldött. És értelmes is volt, volt egyfajta stílusa ami nagyon kevés emberben van meg. Nagyon racionális és érzelmes, hihetetlenül jól kommunikáló srácról van szó. Találkoztunk is 2 alkalommal, és pont olyan volt amilyennek elképzeltem őt. Nekem nagyon bejött mind belsőre mind külsőre. Szerelemre vágyott, és elmondása szerint bejöttem neki. Imádtam a társaságában lenni a 2 alkalommal, mintha más dimenzióba kerültem volna. Ő sem tökéletes,mert nagyon makacs srác volt, zsigerből elutasított indok nélkül. Láttam rajta, hogy valami baja lett hirtelen de nem mondta el, majd rámkiabált, hogy hagyjam békén és elrohant. 3 hétig ki se léptem a szobámból. Majd tavaly januárban újra egymásra találtunk ugyanazon a közösségi oldalon. Amint megtudta, hogy én vagyok, rögtön abba akarta hagyni a beszélgetést de én meg nem,így elkezdtünk dumálni. Újra taliztunk és most már meg is csókolt, olyst korábban egy srácnál sem éreztem. Aztán rá pár napra mikor már szóba akartam neki hozni egy újabb talit, jött a feketeleves. Letörölte magát,és egy "közös"ismerősünktől megtudtam, hogy összejött valakivel akivel azóta lassan 1 éve együtt van. Amikor találkozott a közös ismerőssel,beszélgettek. Majd milor szóba hozott az ismi engem, úgy csinált mint ski nem hallotta,de állítólag látszódott az arcán,hogy utána kicsit elszomorodott. Én már nem akarok tőle semmit, túl akarok lépni, ismerkedek azóta is de mindenkibe őt keresem. Sokat gondolok rá. De ez így nem élet. Hogy lépjek tovább srácok ? Őis 23 és énis 23 vagyok amúgy.
2017. jan. 26. 03:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az volt a baja az első két tali után 3 éve, hogy már a második alkalommal túl nyomulósnak érezhetett. Aztán ugye elrohant. Ugyanakkor tavaly már nem voltam ilyen, ő csókolt meg engem hirtelen. Mi a frászkarika játszódott le benne, hogy utána hirtelen összejött valakivel ? Lehet mással is ismerkedett közben nemtudom. De az a csók nem egy olyan hayományos csók volt. Minimum egy percig tartott kb és a talin végig szenvedélyes volt.
2017. jan. 26. 03:45
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy lépjek túl rajta ? :(
2017. jan. 26. 03:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre csak egy mód van, mindent eltüntetsz ami rá emlékeztetne, a képeit ha esetleg lementetted és nem is próbálod keresni azon az oldlaon ahol találkoztatok aztán reménykedsz. Én is voltam ilyen cipőben.
2017. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Az előttem szóló jól mondja, de szerintem kicsit hagyj magadnak időt a feldolgozásré és csak utána keress új társat. :) Addig is hogy ne érezd magad egyedül legyél a barátaiddal, ők is tudnak segíteni.
2017. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én vélemény az, hogy majd jön más aki ugyanúgy nagy hatással lesz rád. Akkor majd elfelejted. Legalábbis én így gondolom. Amúgy meg borzalmas, hogy sokan milyen "bolondok" tudnak lenni.
2017. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

Ez sokkal inkább úgy tűnik mint egy 13 éves kamasz problémája, nem mint egy 23 éves felnőtt nőé ...

De ha tényleg felnőtt vagy (mármint hivatalosan, mert mentálisan biztos nem), akkor sok gyógykúrást javaslok, az feledteti az ilyesmit ;)

2017. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
* Á, bocs most látom a kategóriát! De a mondanivalóm tartalma akkor is érvényes :-P
2017. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy olvastam a szöveget azt gondoltam, hogy csaj vagy, de te pasi vagy gondolom.
2017. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mindketten fiúk vagyunk ! :-D
2017. jan. 26. 12:59
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindketten fiúk vagyunk! :-D
2017. jan. 26. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!