Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom állandóan féltékeny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan féltékeny pedig nem adtam rá okot, mit tegyek? 24F passzív

Figyelt kérdés

Még lányokra is, pedig soha egy nőt sem kívántam meg.

8 hónapja járunk, ez az egész pedig november végén kezdődött, mikor volt egy nagy veszekedésünk. A békülés után rögtön elkezdte azt csinálni, hogy senkivel sem hagyott egyedül, ha tehette. Egyszerűen mindig ott van mellettem, mèg ha hozzá se szól a beszélgetéshez és baráti közösségben valamimet mindig fogja, pl a kezemet, vagy átveti a karját a vállamon. Akiket különösen veszélyesnek ítél, azokkal totál bunkó. Ha valakivel mégis kettesben maradok, szóról szóra kikérdezi mi történt. A legrosszabb, hogy ilyenkor utàna mindig "megjelöl", vagyis kiszívja a nyakamat, meg sokszor a szex is durvább. Egy ideig élveztem az extra figyelmet, de most már néha úgy érzem megfulladok és kicsit zavaró, hogy mindenki a nyakamat bámulja vagy ha nem tud a szexualitásomról, akkor hülye vicceket süt el a "vadmacskámról". Szeretem őt, úgyhogy elhagyni nem fogom és ezt ne is javasoljátok, de valamit csak kéne változtatni.

Hogyan nyugtathatnám meg? Van ennek a viselkedésnek köze ahhoz, hogy többnyire ő az aktív? Mármint lehet, hogy csak nekem akarja megmutatni milyen macho? Volt már valaki hasonlóan?



2017. jan. 28. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik része hogy a veszekedés óta tudat alatt úgy érzi hogy már nem annyira fontos, és ha találsz valaki jobbat akkor el fog veszteni és így védekezésből porbálja nagyon látványosan jelezni hogy ti együtt vagytok, ne próbáljon senki se megkörnyékezni. A kiszívás az pl pont az hogy megjelöl hogy az övé vagy másokat ezzel elrettentve.
2017. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóban mindenképp nyugtasd meg, hogy nem adsz okot féltékenykedésre. Lehet, hogy a korábbi kapcsolataiban volt erre oka, nyolc hónap alatt még nincs akkora bizalma feléd. Meg nem ismerünk benneteket, milyen a viselkedésed másokkal, stb. Volt olyan barátom, aki engem is mindig féltékennyé tett, mert a jelenlétemben flörtölt fiúkkal, de még lányokkal is, ami neki fel sem tűnt, ő úgy gondolta, a személyisége része, engem viszont zavart.

Persze az is lehet, hogy a barátod egyszerűen ilyen típus, volt olyan sztorim is, hogy beszélgettem egy munkatársammal a munkahely, utána jött a barátja, hogy hol késik már és majdnem felpofozta őt is meg engem is.

2017. jan. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"munkahely előtt"


Illetve azt sem tudjuk, min vesztetek össze, ezt sem ártana kibeszélnetek jobban egymással.

2017. jan. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ilyeneket csinálnotok
2017. jan. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha féltékeny azt jelenti hogy szeret és nem akar elveszíteni. De mindenképpen beszéld meg vele.
2017. jan. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott féltékenység már a kisajátítás jele. Próbáld meg megértetni vele, hogy nem a tulajdona vagy, hanem a társa, a szerelme. Azt is elmondhatod esetleg, hogy ezzel a féltékenységgel megfojt téged is és a szerelmeteket is.
2017. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szeret, és nem akar elveszíteni. Lehet, sőt biztos, hogy olyan érzése van mintha háttérbe szorulna, és nem ő lenne a legfontosabb számodra.

Beszéld meg vele, és ha következőnek szeretkeztek, akkor kezdeményezz te és ne hagyd neki hogy durvuljon, irányíts te és légy romantikus;)

2017. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon jól mondtad, megjelöl. Kiszívja a nyakadat. Az egy fizikailag is, kapcsolat szempontjából is NAGYON veszélyes dolog. (Bocsi a nagybetűkért)

Azt jelzi ugyanis, hogy úgy érzi, hatalma van feletted.

Tehát a barátod már inkább akar birtokolni, mint szeretni. Nem érdekli, veled mi van ebből a szempontból, csak az, hogy neki és csak neki jó legyen.

Elhagyni nem akarod, nem is kell feltétlenül. De mindenképpen rendkívül határozott fellépés, amit javasolni tudok.

2017. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az összeveszésünk azért volt, mert az új munkahelyemről felhívott valaki és mivel nem voltam ott, ő felvette, majd lazán bejelentette, hogy ő a párom. Persze ez rögtön elterjedt az egész cégnél. Nem arról van szó, hogy szégyellem vagy valami, meg előbb-utóbb el szoktam mondani, csak magam akartam megválasztani mikor. Aztán persze kiabáltam, meg a fejéhez vágtam minden egyéb kis problémát, aztán 1 napig nem beszéltem vele. Utána mindketten bocsánatot kértünk és szerencsére a cégnél se lett belőle baj.

2017. jan. 28. 11:46
 10/10 A kérdező kommentje:

#1 igen, lehet, hogy a veszekedést kell jobban tisztáznunk


#2 nem szoktam flörtölni. De abban igazad lehet, hogy a lány barátaim gyakran puszilnak/ölelnek meg vagy ilyesmi és ez talán zavarhatja. Amire amúgy semmi oka, mert egyszerűen fel sem áll egy nőtől és ezt ő is tudja, de mindegy, úgy tűnik akkor erre is oda kell figyelnem.


#5, #6 köszi a tippeket, mindenképp beszélni fogunk.


#7 nem vagyok valami nagy a kezdeményezésben, irányításban, de meg fogom próbálni. A romantika megy :)

#8 azért nem hiszem, hogy ennyire durva a dolog... Meg más döntéseimbe nem szól bele. Viszont igyekszem majd határozottan fellépni.

2017. jan. 28. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!