Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A volt barátnőm szerettte a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm szerettte a yaoi képregényeket. És sokszor velem olvasta őket. Én is megszerettem. Ettől már meleg hajlamom van? 18f

Figyelt kérdés
Vannak történetek ahol az uke -ez az aki a lány lesz a kapcsolatban- olyan kis aranyos, hangos de mégis kedves , meg cukin van megrajzoolva, na ezt szeretem a legjobban és mióta szakítottunk azóta olvasgatok ilyeneket. nem szoktam kiverni rá, és másra sem míg ezzel jöttöm. én nem is szexeltem a barátnőmmel, mert én nekem a szex még valahogy nem jön be. lehet későérő vagyok, de nekem nem jön be a szex gondolata.
2017. febr. 7. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Ezekben a képregényekben gyakran a passzív fél annyira lányos, hogy ha épp valódi meleg sztorira vágytam, inkább másikat kerestem, amiben fiúnak néz ki, mind a két fél.

Úgyhogy ennyitől még nem vagy meleg.

2017. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
[link] pl ez a manga?
2017. febr. 7. 17:46
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Nekem egyszer nézett yaoi-t két csaj a laptopomon, utána "ördögűzést" kellett csinálnom rajta. Hímként el nem tudom képzelni, mit lehet élvezni rajta. Azt még megértem, hogy a nők nézik, de te?
2017. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ez már a lányos kategória.

Ezt értem a fiúsabbon:

[link]

2017. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
valami nagyobb képet erről? nagyon kicsi így. de ez sem rossz. [link] aki elpirul az aranyos
2017. febr. 7. 17:56
 6/14 A kérdező kommentje:
2017. febr. 7. 18:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja de én meg pont a seme-ért vagyok oda mindig. De te meg az ukékra buksz. Ez van. :D

Ha meleg vagy akkor keress egy pasit magadnak és élvezd élőben is. ;)

2017. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
asse tom h mi vagyok :D de jah ukera bukok mert nah, én akarok a fiú lenni. de ez csak yaoi. szte ettől még hetero lehetek.
2017. febr. 7. 18:09
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Én melegként pont azért nem szeretem a yaoit, mert túl lányos benne a passzív fél.. nekem a férfias típusok jönnek be (szakáll, szőr, maszkulin viselkedés) és én is ilyen vagyok.
2017. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek az ilyen yaoikhoz meg az ilyenekhez,de a képek alapján én is egy "uke" vagyok😂 Lehet utálkozni,meg hogy én vagyok a melegek szégyene mert lányos vagyok😒
2017. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!