Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, ha bejön egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bejön egy hetero barátom?

Figyelt kérdés

Úgy érzem szerelmes vagyok belé, mindig rá gondolok... Múltkor átjött hozzám, nálam is aludt, egy ágy van a szobámban, így azon aludtunk mindketten, és éjjel óvatosan megöleltem és úgy aludtunk, de nem csinált semmit, csak reggel mondta hogy megöleltem éjjel... Van olyan csaj akivel most kavar ezért sem tudom mit tegyek.

18f


2017. febr. 8. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Három heteró szerelmem volt eddig,3/3 tiszta fájdalom,csalódás és sírás volt.
2017. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő tudja rólam, hogy meleg vagyok, de nem zavarja.
2017. febr. 8. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudod róla,hogy heteró,akkor nem tudom,hogy mit akarsz. Én a 3 sráctól furi jeleket kaptam,csak is ezért mertem valamit is feltételezni.
2017. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is volt fura jel, például, amikor megöleltem nem csinált semmit nem lökött arrébb, semmi... ráadásul, mielőtt nem volt barátnője, akkor többször is kivertük közösen de nem egymásét, ami az ő ötlete volt...
2017. febr. 8. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért nem kérdezed meg tőle,hogy összejönne -e veled, ha nem titok egyikőtök előtt se, hogy te meleg vagy, ő meg furcsa jeleket ad. max. nemet mond és kész. tudod , mi van.
2017. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

"Összejönne-e veled" XDDDDD

Na ezt biztos ne. Mondjuk úgy,hogy bevallos,hogy bejön neked vagy így valahogy,nem úgy,hogy összejönnél velem😂😂

2017. febr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Soha többé ne találkozz vele, ne is beszélj vele és szakíts meg minden kapcsolatot, minden emléket ami hozzá köt
2017. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszoló, miér is kéne minden kapcsolatot megszüntetnie vele?
2017. jún. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!