Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek az a 18 éves tini...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a 18 éves tini fiú, aki heti 1x legalább álomba sírja magát mert beleszeret egy 10. es fiúba, és mindent megtesz h barátkozzon vele, aztán visszamegy csajozni másnap és nem is gondol erre az MELEG?

Figyelt kérdés

És emiatt már teles tele van 10. es barátokkal? És heti egy vagy kétszer azért sír mert éppen egyik "kedvencébe " beleszeretett..... a közelében akar lenni, csók és minden borzalom.....


jah, és nem rólam van szó hanem egy barátomról.


2017. febr. 13. 22:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Egyértelműen meleg, legalábbis biszexuális, csak nehéz számára ezt beismerni. Hova valósi a srác?
2017. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dunakeszi, de nem oda jár iskolába. A poén az hogy a barátnőivel nem is igen romantikázik, csak "kell" neki. meg dug velük de pl volt oln is h meg sem csókolta a lányt, ezt a lánytól tudom. Meg azt is, hogy miután dugtak, sírt a fiú és az egyik fiú nevét mondogatta, szegény lány meg borzalmasan zavarban volt.
2017. febr. 13. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biszex.
2017. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Atomot a világnak!
2017. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
4: Respect!!
2017. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas. Meleg! Csak küzd ellene. Vagy legalább bi. Sajna sokan nem tudják feldolgozni. Nekme se ment. Mostanság jöttem rá, de nem örülök, de ennek ellenére tudom, hogy akarok egy fiút akivel kipróbálom, mert ha ez jön be, akkkor ez jön be....
2017. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bi.
2017. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!