Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek a hatalmas korkülönbségről?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm,aki 47 éves és összejött egy 18 éves fiúval.

Persze jó pasi az illető,tökéletes test,stb.


De mégis mennyi ideig tarthat ez a vonzalom?


2017. febr. 18. 02:27
 1/9 A kérdező kommentje:

Először azt hittem,hogy a fia a gyerek.

Aztán láttam,hogy nem egyezik a vezeték nevük.


Ilyenkor mindkét személy tisztában van vele,hogy ez a kapcsolat csak időleges?Vagy nem gondolnak erre?

2017. febr. 18. 02:28
 2/9 A kérdező kommentje:

Én 22 voltam,amikor egy 38 éves férfivel ismerkedtem.

Szóval nem vagyok korkülönbség ellenes,de majdnem 30 év azért tényleg nem kevés.

2017. febr. 18. 02:32
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Na ez a gáz a nőkkel, csak állandóan a jó pasik.. züllött, szar világ.
2017. febr. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3#

Homoszexualitás kategória. Csak mondom.

2017. febr. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, amit te is írtál.. az ilyen általában nem tart örökké.
2017. febr. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Én imádom, ha öreg pasikat felhúzhatok, pl takarítás közben miniben stb, nagyon beindulnak és viccesek.

19l

2017. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kor nem számít, az számít hogy az élet melyik szakaszában tartanak.
2017. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én itt nem a szexkapcsolatokra gondolok,hanem társas kapcsolatra.


Érdekes ki hogyan viszonyul hozzá.

Beszéltem már olyannal is,aki szerint a társas kapcsolat lényege,hogy együtt akarunk élni az idők végezetéig,legalábbis nem úgy állunk hozzá,hogy egyszer majd vége lesz,mert akkor belekezdeni is felesleges.


Mások szerint viszont,így hívják "aktuális párom" elvet vallják.Nem tervezik leélni az életüket az illetővel,csak most együtt vannak erre az időre.


Kérdés kinek melyik verzió a hitelesebb.

2017. febr. 18. 18:04
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó igen,az életszakasz,ahol tartanak.

Most még egy jól kinéző 40-es éveiben járó pasiról van szó,de 10 év múlva aligha fog már megfelelni egy fiatal férfinek egy öreg tatával együtt élni.


Na meg gyaníthatóan az "öreg" a tini fiúkra bukik,és 10 év múlva ez a fiú sem lesz már tini.


Érthető,hogy a jelennek élnek,csak nekem ez érdekes,hogy hogyan kezelik ezt,hogy tudják,hogy ennek a kapcsolatnak megvan a szavatossági ideje.

Pl így hosszabb távon együtt nem is tudnak tervezni,mivel nagy eséllyel nem is fognak együtt maradni,így a céljaik sem egy irányba tartanak..

2017. febr. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!