Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomon keresztül megismertem egy srácot, ők is nagyon jó barátok.

Dumálgattam a sráccal (facebookon), és szokásomhoz híven elsütöttem pár meleges-feminin poént/utalást (haveri körben nálunk divat poénból néha az ilyen túlzás), aztán kiderült, hogy ő meleg és nem csak poénként fogta fel ezeket a dolgokat és mintha közeledni próbált volna felém (írásban).. Mondtam, hogy én a lányokat szeretem, de ettől függetlenül még mindig írogat néha meleges dolgokról, és a gáz az, hogy én nem heteró vagyok, csak elnyomom a meleges vágyaimat, most viszont lenne egy lehetőségem, de nem merek lépni, mert nagyon-nagy titokban tartom a dolgomat (senki nem tudja) és nem merném megkockáztatni, hogy elmondjam akár csak ennek a srácnak.. Viszont álmom válna valóra ezzel a fiúval..


Ti mit tennétek?


2017. febr. 18. 13:17
 1/5 A kérdező kommentje:
17/F vagyok
2017. febr. 18. 13:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
találkozzatok és akár személyesen mondd el neki de tuti nem fogja elmondani senkinek, főleg ha még meg is kéred rá
2017. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha végre nem lennél ilyen gyáva?

Igenis tessék vállalni hogy mi vagy.

És ismerkedj vele, találkozzatok kettesben

2017. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj vele, találkozz vele. Ha rákötöd a lelkére, hogy tartsa titokban, szerintem nem árulja el senkinek. Adj egy esélyt magadnak. Mert,

ad1 - te leszel a Pista a falu szélen, aki 40 éves korában még mindig szűz, anyjával lakik, és asztal alatt szürcsöli a dugi piát.

ad2 - boldog és teljes életet akarsz élni. Ez esetben teszel is annak érdekében. Az ugye fix, hogy el kell fogadnod magad? Nem egy gyors és könnyű folyamat, de óriási érzés, ha van valaki aki megért. Előbb utóbb lépned kell. Mit meg nem adtam volna egy ilyen alkalomért. Nem repül a szádba a sült galamb, hamarabb alszik meg a tej.

Szóval, legyél vele teljesen őszinte. Kösd a lelkére, hogy ez titok, és a negyedik sorban, a 'Mondtam' kezdetű mondat utáni tartalmat úgy ahogy elmondhatod neki.

Ez csak egy tanács, fáradt vagyok, lehet teljesen összeszedetlen.

A tétlenség nem bűn, hanem egyenlő a halállal. A halálban leszel tétlen eleget, legalább addig cselekedj amíg élsz ember!!!

2017. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek a #4 válaszolóval. Van az a pillanat amikor döntened kell hogy boldog akarsz lenni vagy nem. Mert lehet hogy számodra ő az igazi, de ez nem mindig adódik meg az életben. Én ezt a lehetőséget kihasználnám.
2017. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!