Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most meddig akarja ezt csináln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meddig akarja ezt csinálni velem, miért gondolja, hogy neki van igaza?

Figyelt kérdés

HOSSZÚ LESZ!!!



22 éves( passzív )srác vagyok. 3 éve kapcsolatban élek a barátommal aki 27 éves férfi ( aktív ).


Más személyiség vagyunk, sok mindenben különbözünk. Ő sokkal komolyabb nálam és a kapcsolatunkban ő az irányító fél, mindent közösen beszélünk meg, de a fontosabb dolgokban egyedül hoz döntést és kicsit terelgetett eddig az utamon, mert nagyon sok gond van/volt velem.


Rengeteg haverom van akiket kis korom óta ismerek. És 4 fiúval együtt jártam még a gimibe is. Ők a barátaim. (Egyikük biszex)


Van köztük egy eléggé zülött srác ( aki biszex ) Nagyon sokat vedel, rengeteg piál. Az egyetemet nem rég hagyta ott és a barátnőjével is szakított. Nagyon agresszív volt a párjával, egyszer amikor találkoztam vele, a csajjal elöttem üvöltözött, én álítottam le. De én azért még jóban vagyok vele és szeretném ha legalább elmenne dolgozni..vissza ment a szüleihez, de ott is folyamat problémái voltak és mindenkivel megromlik így a kapcsolata. Sokszor részeg, nem józan.


Most nem akarom leírni, hogy miért..

( amúgy apróság..) de verekedésbe keveredtem ezzel a zülött barátommal. Részeg volt, de ő sokkal erősebb volt nálam és elég csúnyan helyben hagyott. A szemöldököm felrepedt.


Kibékültünk, megbeszéltünk mindent.


A párom nagyon kiakadt amikor meglátott és elmondtam neki, hogy miért vagyok összeverve. Azt sem akarja megérteni, hogy miért vagyok ezzel a haverommal.Tök feleslegen félteni kezdett, mert iszik a haverom, agresszív, és nekem esett. Sajnálom őt és segíteni akarok neki. Felajánlottam a lehetőséget, hogy hozzán jöjjön ideiglenesen..mivel a szülei kidobták.


A barátommal közösen fizetjük a rezsit. Nem szóltam neki, hogy felcuccol hozzánk a haverom. Elég nagy a lakás, van egy külön szoba ahova berakta a holmiját és ott tudott aludni.


Amikor a párom haza jött, nagyon mérges volt. Teljesen kikelt magából, kiakarta dobni a lakásból a haveromat. Amúgy akkor is kicsit ihatott, pia szaga volt neki és szerintem most már szív is valamit, mert érzem rajta ezt a furcsa szagot és tiszta vörösek a szemei. Mondtam a páromnak, hogy csak két három hétről lenne szó. Amíg szerez magának munkát és segíteni akartam neki. De a barátom nem értett meg, dühös volt rám és a haveromra undorral nézett. Megis rángatta kicsit és beolvasott neki, hogy ő egy alkoholista k....ög kis p...cs. Takarodjon innen. Gáz volt, és felbőszített, hogy bántja a haveromat és üvöltözik vele. Szóltam a páromnak, hogy engedje el, ne rángassa, és ne ordibáljon vele. De engem is elkezdett ütni, a melkasomba boxolt többször is. Meg a fülemen csavart egyet és lehúzta a fejemet a föld felé. Lehet vicces, de ott ez akkor inkább durva volt. A párom kidobta a haveromat, én visszarángattam mindkettőjüket és megmondtam a barátomnak, hogy maradni fog a haverom. Már én is kiabáltam, mert azzal jött a párom, hogy helyette is döntöttem, hogy képzelem ezt és nyomatta a többi fa......át. A haverom nem segített csak az ajtóban nézett bennünket. Ezután veszekedtünk, és persze mint mindig az lett amit ő akart. A haverom repült.


Ez elöző héten történt. A barátommal ku.....a összevesztem. Otthon egyik nap ( csütörtökön ) amikor szexelni akartam vele szószerint lelökött magáról és megalázott. Azt mondta nem rakja be a farkát nekem, mert gyűlől engem, menjek a haveromhoz, buz.....k vele. Megint veszekedés lett persze. A hétvégén otthon voltunk mindketten, de nem nyúlt hozzám. Nem akar(t) velem beszélni. Amikor hozzá bújtam vagy az ölébe ültem, rám szólt, hogy hagyjam már békén. Nem kiváncsi rám, nyugalomra van szüksége.


A héten kerestem a haveromat, majd dumálok vele. Most az egyik közös ismerősünknél van.


Én nem fogok bocsánatot kérni a páromtól. Ő volt egy nagy f......kalap. Én is gyűlölöm őt. Már ott tartok, hogy én is elcuccolok. Miért kellett ezt így túlreagálnia?


Azt mondja a barátom, hogy szétrombolta volna a kapcsolatunkat a haverom, és attól félt, hogy én is piálni kezdek vagy követem őt a hülyeségben. Ezt tudom, hogy azért mondta, mert sokat jártam bulizni..amióta együtt vagyunk nem megyek, mert ha alkohol van bennem nem tudom mit csinálok és eléggé eleresztem magam. Sokszor kötekedek olyankor..ezért nem iszok és buliba se megyek. Nem mintha inni kezdtem volna a haverommal. Istenem... nagyon gázos a párom. Amúgy azt is levágtam, hogy féltékeny, amikor felhoztam hozzánk a haveromat és engem lökdösött akkor megfenyegetett és kérdőre vont. Hogy nem fogok más fa....t felhozni hozzánk, vagy mit akartam tőle, mit akartam a haveromtól, bpaszni akartam vele vagy mi? Igen, ezt is azért mondhatta, mert egyszer megcsaltam már. ( mondtam, hogy én is problémás vagyok).


Most szerintetek mit csináljak, hogy kibéküljünk? Miért engem okol mindenért? Nem hiszem, hogy gond lett volna, ha nálunk marad a haverom. Én tudom, hogy visszafogta volna magát. Nagyon hálás volt, hogy segíteni akartam neki és amikor együtt voltunk egy csomószor próbáltam rá hatni és segíteni akartam csak. Velem máshogy viselkedett, oké..volt az a verekedés..de amúgy meg szeretem őt, mintha a bratyóm lenne olyan nekem. És ezt a párom nem érti meg.


Nem csak a szex hiányzik amúgy. Hiszen szeretem a barátomat nagyon..de most komolyan kivagyok már és mégcsak megse ölelhetem, mert eltol magától. Együtt szoktunk fürödni is. Ma az is elmaradt, mert azt mondta hagyjam békén.


Amikor beszél hozzám, szinte köpi a szavakat és utálattal néz rám.


Bocs, ha rossz a kategóri fi....m nincs hova kellett volna írnom.


Most bennem van a hiba? Mi a f....t csináljak?



2017. febr. 21. 14:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
37%
Huh durva tortent, jelenleg en is be vagyok allva de vlmi vilag megvalto megoldast nem tudok, csak hogy legy turelmes a paroddal. Minden okes lesz szerintem.
2017. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Ok..de meddig legyek türelmes a párommal? Még várok pár napot, de ha nem történik semmi. Én lelépek. Még soha nem sírtam emiatt a kö...g miatt!! Most meg bepárásodik a szemem, ez is miatta van. Ő meg rám van kiakadva? Mert segíteni akartam egy haveromnak? Most ezt direkt csinálja? Már a f.....om kivan.
2017. febr. 21. 15:21
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj,de a haverod egy agresszív állat.

Teljesen jogos,hogy a párod félt tőle.

2017. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért nem cska az ő hülyesége a kialakult helyzet azt valljuk be. Be kell látnod neked is, hogy te magad írtad, régebben sok gond volt veled, tehát akár jogosan is aggódhat miattad ha túl sokat vagy ennek a srácnak a társaságában, másrészt annyira megvert már egyszer, hogy felrepedt a szemöldököd, én mindneképp félteném a páromat egy ilyen embertől, és felhívtad, hogy lakjon a közös lakásotokban az ő tudta nélkül. Sőt abból, hogy együt fizetitek a rezsit ki se derül, de gondolom akkor ő fizeti a lakbért vagy övé a lakás alapból, de ha ezek egyike sem áll fenn akkor se hívhatsz fel lakni valakit a közös lakásotokba úgy hogy a párod akkor tudja meg mikor megérkezik. Azért gondolj már bele milyen ez, hogy mész haza, hogy találkozhass a pároddal fáradtan meló után, ő meg az üres szobába bebútoroztatta a haverját és ja amíg a barátod dolgozik ti ketten vagytok a lakásban, aminek nem örülnék ha egy alkesz, füves, verekedős egyénről beszélünk, attól meg ki is borulnék ha mindez nemhogy a beleegyezésem, de a tudtom nélkül történne. Nem mondom, hogy ő ártatlan és te vagy a hibás, főleg ha aggresszív lett és fizikailag is bántott a barátod, de azért ártatlan te se vagy. Te ismered a barátod, ha úgy könnyebb neki, hagyj neki békét 1-2 napig hadd rágódjon a dolgokon és dolgozza fel, vagy főzz neki vacsit mire hazaér a munkából ha neked kevesebb dolgod van és próbáld megbeszélni vele.
2017. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
98%
Már megbocsáss, de én is baromi dühös lennék, ha egy szép napon arra megyek haza, hogy a párom szó nélkül beköltöztetett a közös otthonunkba egy züllött, iszákos, drogos, agresszív léhűtőt.
2017. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy milyen a haverom és nagyon durván viselkedett a barátnőjével is. Velem is..de a haverom és segíteni akartam neki.


A párom nem értem miért félt? Szerintem tudok magamra vigyázni és nem kellett volna begurulnia. A haverom senkit nem bántott volna, ha nálunk van. Ismerem őt. Hálás volt és amikor feljött hozzánk, szerencsétlen azért izgult, mert fél a párom reakciójától. A párom szerintem engem féltett a legkevésbé..hiszen engem ugyanúgy bántott vagyis csak lökdösött és kicsit megakart leckéztetni vagy nem tudom. De rosszul esett és szívem szerint vissza ütottem volna. Nem félt ő engem, csak az zavart a nagy főnököt, hogy egyedül döntöttem valamiről. Pedig az az ÉN lakásom is és nem dobhatja ki a haveromat. Most meg dühös rám? Mert? Szeretem őt, de most már felfogok robbani és ha én elveszítem a fejem akkor nem tudom mit csinálok.

2017. febr. 21. 15:50
 7/66 A kérdező kommentje:

A párom is ugyan ezeket mondogatja nekem..mint ti. De most akkor mit kezdejk a kialakult helyzettel? Csak várjak?


Segíteni akarok a haveromnak. Én nem fogok neki állni füvezni, inni. Engem nem kever bajba a haverom. Nem hagyhatom cserben, mindenki elfordul tőle. Szüksége van valakire. És segíteni fogok neki!!!


Ezért most amúgy azt csinálom, hogy holnap ha elmegy a párom dolgozni, a haverom hozzám jön. És nem fogja elküldeni!! Én is beszállok a rezsibe, 2 éve együtt vagyunk. Ez az én döntésem, nem lenne gond. Esélyt se akart adni a haveromnak, nekem sem. Rögtön azzal jött,hogy velem is megvan áldva és elég engem rendbe rakni, meg szerinte simán bajba keveredhetek stb stb. Felesleges is erről dumálnom.


A párom úgysem tudna mit csinálni. A haveromnak írtam már, hogy mi lesz. Mondtam, hogy majd megvédem őt. Különben meg a barátom az aki tönkre tesz mindent, nem a haverom. Hiszen hozzá se érhetek, inkább ne szóljak hozzá.

2017. febr. 21. 16:02
 8/66 anonim ***** válasza:
90%

Problémásnak mondod magad, és írod, hogy már megcsaltad a párodat.


Mi a garancia, hogy nem csalod meg a - vele szemben igencsak jobban védett - haverral és mi a garancia, hogy nem süllyedsz az ő problémáiba?


Nem vertelek volna meg, de a barátodnak adok igazat.

2017. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
95%
Véletlenül nem Benikének, vagy Balázsnak hívnak valakit a történetben?:D
2017. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Nem, senkit nem hívnak így. Nekem Ádám a nevem a párom Levente a haveromat meg Tominak hívják.
2017. febr. 21. 17:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!