Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak a barátnőmmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel, ha engem rengeteg ember megutált?

Figyelt kérdés
Elvesztettem az egész haveri körömet, mert megutáltak, valamint a barátnőm ismerősei közül is páran megutáltak. az én ismerőseim néha zaklatjál a barátnőmet, hogy milyen hülyével van együtt, a barátnőm ismerősei szerint röhelyes vagyok. velük mindig találkozok ha megyek hozzá. mit tegyek? már a szakításon gondolkozok komolyan, hogy megkíméljem őt a rossztól, hogy csesztetik őt velem. de nagyon szeretjük egymást már másfél éve
2017. jan. 30. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a barátnőddel ne csinálj semmit.

Az utálókkal kéne foglalkoznod. Egyébként érdekes, hogy ennyiren utálnak, szerintem gondold át, hogy igazuk van-e, és ha igen, akkor változtass. Ha egyébként olyan komoly a dolog, akkor jelentsd fel őket rossz hírnév keltésért! 😣

2017. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
52%
Nem azért de esetleg felmerült benned az az eshetőség, hogy ehhez azért neki is van némi köze?:D Nem egy életbiztosítás ezt egyedül kitalálni.
2017. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly ? Ugye ez csak vicc? Röhejes... Tényleg szakítanàl vele ez miatt és akkor szerinted nem heccelnék? Meg amúgy is nem kell törődni màsokkal nehogy màr miattuk szakítsatok azoknak a bizonyos embereknek akik "piszkálnak" titeket ne okozzon nekik boldogsàgot h szakitasz a baràtnőddel:)
2017. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne szakíts vele emiatt, saját maga is el tudja dönteni neki mi a jó. Ha rossz így veled szakítani fog ő maga, vagy egy hasonló beszélgetést kezdeményez. Legrosszabb esetben pedig észreveszed, ha már csak sajnálatból van veled, de reméljük ez nem fog bekövetkezni :)
2017. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
okoz*
2017. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2017. jan. 30. 21:59
 7/7 Colix ***** válasza:
mi a francot tudtál csinálni hogy ezt történt?
2017. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!