Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan segíthetek az Adult-Bab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetek az Adult-Baby pasimnak, hogy jobban érezze magát? Depressziós, gyerekkor hiánya van. Nemrég vallotta be nekem hogy mi a helyzet vele. Engem mindig is érdekelt a téma, nagyon érdekesnek tartom az ilyen embereket.21f

Figyelt kérdés
ő egy kifejezetten jószívű ember. nem perverz, nem coprophile, leginkább regressziós játékokat szeret, de eddig nem mutatta ezt ki. nekem nagyon erőteljes, maszkulin személyiség jegyeket mutatott eddig, de valójában belül egy kisfiú. hogy tudok segíteni neki hogy jobban érezze magát? eléggé depis.
2017. márc. 2. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Tudom, legtöbben nem értenek velem egyet, de én szakember felkeresését ajánlanám. Egy tapintatos, neki is szimpatikus, kedves, tényleghozzáértő pszichológust.
2017. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
*tényleg hozzáértő
2017. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Depit kellene először kikezelni.
2017. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azért depis, mert gyerekkor hiánya van. Első! Ez nem betegség, nem "gyógyítható", nincs benne a betegségek kategóriájában, nyugatabbra a pszichiáterek ennek az elfogadására biztatnak nem pedig kiölésére, mivel utóbbi sokkal veszélyesebb és okozhat személyiség torzulást.
2017. márc. 2. 17:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

A pszichiáterek biztos nem, ugyanis ők gyógyszereket adnak. A pszichológusok talán.

Egyetlen egy szóval sem mondtam, hogy ki kellene ölni belőle. De a depresszióval - és annak okával - jó ötlet lenne szakemberhez fordulni, hogy segítsen neki szembenézni a helyzettel - úgy is mondhatjuk, hogy elfogadni. Egyébként a depresszió betegség, és nyugatabbra is betegségként kezelik, valamint szorgalmazzák a szakemberhez való fordulást. Az oka a gyerekkor hiánya, szóval azzal kell kezdeni valamit. Egy ilyen krónikus problémával mielőbb kezdeni kell valamit, mert ha ez okozza a depressziót, akkor erre rámehet az egész élete. De ismétlem, nem kiölésről beszélek.

2017. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy nem kezelendő. Ha valaminek a hiányán nem léptünk túl akkor kezelendő.
2017. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát én nem hiszek a depresszió gyógyszeres gyógyításában. én is voltam depressziós, 5 féle gyógyszert próbáltak ki rajtam, a végére a haja is elkezdett hullani de jobban nem lettem. a gyógyszerek semmit sem érnek. az javított a helyzetemen amikor gyógyszerek nélkül magamat el tudtam fogadni, annak ami vagyok. A kérdésemre meg még mindig nem jött válasz, ugyanis a kérdés nem arról szólt, hogy hogy gyógyítsam meg a barátom depresszióját, hanem hogy mit tehetnék hogy jobban érezze magát. Ha lehet, akkor ezentúl szeretnék a kérdésemre koncentrálni, és nem elkanyarodni tőle. majd ha lesz olyan kérdésem is, ahol ebben kérünk segítséget, majd ott szívesen meghallgatom eme eszmefuttatásaidat. mindennek megvan a helye és ideje. mégis, köszönöm szépen a válaszodat.
2017. márc. 2. 19:52
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Most válaszoltuk meg hogy pszichoterápia kell neki (magyarán semmi gyógyszer mert az csak elfedi a dolgokat). Ez olyan mint az öreg meleg férfiak akik fiatalon nem lehetek melegek így most 40-50 évesen is a 14 évesek jönnek be nekik. Nem lesz gyors de ha végig csinálja akkor a végére juthat a dolognak.
2017. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

" Most válaszoltuk meg hogy pszichoterápia kell neki (magyarán semmi gyógyszer mert az csak elfedi a dolgokat). Ez olyan mint az öreg meleg férfiak akik fiatalon nem lehetek melegek így most 40-50 évesen is a 14 évesek jönnek be nekik. Nem lesz gyors de ha végig csinálja akkor a végére juthat a dolognak."


Ez csak a te véleményed, hagyd hogy más is válaszolhasson. Amúgy süt belőled hogy betegnek tartod és ki akarnád kezelni abból amiből nem lehet, és most itt nem a depresszióról beszélek.

2017. márc. 2. 21:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tölts vele minnél több időt, foglalkozz vele sokat és gyakran puszilgasd, ölelgesd; hogy érezze hogy mellette állsz.


Szerintem megérné leülni vele egy nyugis estén átrágnj a dolgokat.


De ha sehogysem tud túllépni ezen lehet, hogy tényleg szükség lesz egy szakértő közbeavatkozására. Bár én ezt nem támogatom, de egy "z" tervnek megfelel.


Sok sikert barátoddal, nagyon szerrthetitek egymást:)

2017. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!