Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt nektek hasonló helyzet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nektek hasonló helyzet? Írkatok bármit hátha segít. (ötletek stb)

Figyelt kérdés
Van egy srác a gimiben aki nagyon tetszik nekem, de semennyire se ismerjük egymást és valamennyire ellentétek is vagyunk (ö sportos, én nem stb) Nem tudom hogy ismerjem meg és ,hogy meleg-e.(külsejére mindig figyel, frizura legyen beállítva stb)Csak úgy nem mehetek oda hozzá a kérdéssel.. Más osztályba jár, más az ismerettségi köre, megismernem nehéz lenne csak úgy :S Gondoltam írok neki verset és mással oda adom (van rá ember) Ti mit gondoltok? Gondolom hasonló helyzetben mindenki volt már, de mindig ha a szemébe nézek akkor ledöbbenek,nagyon szeretem.Nem tudom milyen válaszra várok pontosan.
2016. jún. 18. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibáért sorry :S legközelebb jobban átnézem.
2016. jún. 18. 16:10
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem kezdesz el vele haverkodni mondjuk facen?
2016. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Aki csak gyűlölködni tud, azt le is kell sz@rni, és semmiképpen se facebookon kezdeményezz beszélgetést, mert az egy könnyebb útja az egésznek, és kevésbé eredményes sokszor.


Ha valóban akarsz tőle valamit, azt mindenképpen személyesen. De egyébként igen, kezdeményezz vele beszélgetést, próbáld közvetetten és közvetlenül is megismerni, vagy akár más osztálytársától is rákérdezhhtsz, hogy nem tudja-e, hogy van/volt-e barátnője (azért ha igen, az sokat elárul, pl. hogy nincs sok esélyed, persze még mindig lehet biszex.)


De egyébként amihez viszont nagy merészség kell, és írtad is, hogy ez nem jöhet szóba az tudja hozni a legnagyobb sikert (vagy kudarcot, de ha azt hozza, akkor kár is lett volna bele időt pocsékolni.) Odaállsz elé, megmondod, hogy bejön neked, persze szép, cifra szavakkal (ha szoktál verset írni, ez nem lehet gond) és rákérdezel, hogy lehet-e az érzés a közeljövőben kölcsönös, ergo van-e nála esélyed.


Még ha el is küld melegebb éghajlatra, akkor is ott van az a lehetőség, hogy lehet, egyébként meleg, csak titkolja, ezért küldött el, viszont tudja, hogy te az vagy, így ha bejössz neki, felkeres. Anonimbe, vagy akármilyen módon= Nyert ügy


Ha nem küld el, hanem azt mondja, hogy igen, ő is meleg, aminek kicsi az esélye, de van neki, akkor eleve = NYERT ÜGY


Ha elküld, nem is keres fel, tényleg hetero, akkor pedig csak megkímélted magad sok fölösleges idő és energiaveszteségtől, mert időben megtudtad, hogy akármennyire is tepernél, akkor sem lenne esélyed. = Részben NYERT ÜGY

2016. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) (2-es és 3-as)
2016. jún. 18. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a verset, ajándékot, stb. hagyd meg olyannak, aki erre érdemes és érez irántad valamit! 😊 Próbáld meg kideríteni, hogy meleg vagy biszex-e! Ha nem állj tovább ugyis találsz mást...
2016. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A vers egy kicsit eléggé kemény szerintem kezdésnek, főleg gimiben, ott inkább jobb lenne, ha egyszerűen randira hívnád, esetleg elkezdenél vele ismerkedni. Mármint ahogy írtad, teljesen eltértek, másik osztályba is jár, és még közös ismerősötök sincs. Valamennyit csak kell beszélgetned vele, mielőtt randira hívod.
2016. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ijen az osztályomban (általános iskola ) nem meleg de nagyon jól nèz ki ès már összemèrtük egmyásèt. Tehát szerintem a kettesnek van igaza messengeren/Facebookon írogassatok.
2016. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!