Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet egyáltalán még normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyáltalán még normális srácokat találni akket nem csak a szex érdekli és van bennnük érzelem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még mindig nem sikerült senkit találnom rengeteg éve próbalkozok és semmi. Kezdem úgy érezni hogy kihaltak már a rendes melegek.. :(

2017. márc. 3. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Igaz nem vagyok meleg, de a mostani barátnőmnél, ha még imádjuk is a szexet,de nem vagyunk szex orientáltak, hogy csak az érdekeljen. Néha egy ölelés néhány puszi, egy közös vacsi készités és az hogy mellettem érezhetem átkarolhatom... sokat számít :) Sok közös program, rengeteg beszélgetés, sok nevetés, nekem ennél több nem is kell. De visszatérve hozzád (jó nem tudom hogyan ismerkednek a melegek), viszont nehogy már 18 évesen feladd, én 25 évesen találtam meg az igazit akit nem adnék oda egyetlen másik nőért sem. 25/F
2017. márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, barátkozhatunk...
2017. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzem már néha sajnos... De ne add fel azért, 18 évesen még azért van időd találni valakit.

27f

2017. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké nem adtam fel a pasizást csak én már értelmetlennek látom ezt a dolgot. Magyarországon minden a legalja sajnos..
2017. márc. 3. 12:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szó sincs róla hogy Magyarországon minden a legalja lenne. Miből gondolod, hogy a spanyol vagy norvég melegekkel egészen másként működne?

Talán rossz helyen és rossz emberekkel akadtál össze eddig. Időd van, rendes, normális emberek is vannak. Nekem se a szex az elsődleges, hanem az együttlét, maga a kapcsolat. Nyugodtan írj privátban, ha gondolod, részletesebben kifejtem, mint itt. Szerintem nagyon sok kedves, értelmes és érző ember gondolkodik hozzád hasonlóan.

2017. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok hozzád hasonló van hidd el, nekemis van bár barátom akikkel nem jöttem össze mert nem illettünk össze de megmaradt a barátság, és egyre inkább azt veszem észre hogy az ilyen normális srácok már feladják a hülyék miatt és így sosem találnak egymásra :/
2017. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok, én 17 vagyok. Ha gondolod írj ;)))
2017. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezem én is :D


20/Gray-A

2017. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

írhatsz nekem is, mert nekem nem a sex az első egy kapcsolatban, érzelemmel teli kapcsolatot szeretnék :)

Bárki írhat 16/f

2017. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
van barátnőjük, feleségük vagy melegek :X
2017. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!