Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 25 év felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 25 év felett mennyi haverozás a "normális"?

Figyelt kérdés

Nyilván emberfüggő, ezért kérdezem, hogy kinek mi a véleménye.


Kb 25 éves kortól, ha valaki komoly párkapcsolatban van, együtt is élnek, szerintetek mi a normális a bulizással, haverokkal töltött időt illetően?

Hetente több alkalom nektek belefér, vagy heti egy alkalom, vagy havi pár alkalom? Esetleg évente 3-4 alkalom, amikor 1-2 hetet szinte csak a haverokra szán?


Nektek mi a normális, ilyen idősen/efelett a kor felett?


(Láttam itt gyk-n egy kérdést, ahol ilyesmi volt a téma, erről jutott eszembe, hogy átalánosságban erről hogy vélekednek az emberek)



2017. febr. 3. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Barátom 25 éves,heti többször találkozik a haverjaival,általában én is megyek vele(ő szeretné,hogy menjek:).Ma is megyünk át barátokhoz.Én is heti többször találkozok barátnőimmel,van,hogy ő is jön,pl mikor edzeni megyünk,vagy hétvégén,ha megyünk bulizni is együtt szoktunk menni.Szerintem ez így egészséges,nem jó folyton egymás nyakán lenni,fontosak a barátok is(de ez nem megy a kettesben töltött idő rovására).

20L

2017. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Majdnem minden hetvegen osszeulunk valahol / valakinel inni. De egyutt a parommal. Most ceges buli lesz, egyutt dolgozik a haveri tarsasag, csak en nem, de oda is bevisznek valahogy :D
2017. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Alkalmanként egy-egy kávé, céges buli, team building. Mondjuk úgy, hogy fejenként 5-6 alkalom/év. Nekünk ennyi elég, elég introvertáltak vagyunk, a többi privát program. (25N, 34F)
2017. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Mi nem vagyunk nagyon csavargósak. 3-4 havonta megyünk el a haveri körrel, esetleg ők jönnek àt pl szilveszterkor. Külön ritkàbban szórakozunk. Van egy pasi baràtom, vele szoktam néha talàlkozni, olyankor a férjem el szokott menni a munkatàrsaival focizni, vagy egyedül kàrtyàzni.


Heti több vagy havi rendszeresség nekünk sok. Nincs àllandóan mehetnèkünk. Jól esik a nyugi, otthon sokàig aludni, aztàn sorozatokat nézni, olvasni, vagy jàtszunk együtt, esetleg filmet nézünk. 30/N, 27/F. 5 éve vagyunk hàzasok.

2017. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi havonta, kéthavonta találkozunk a baráti társasággal. Általában együtt, nagy ritkán külön. Nem szeretünk egymás nélkül lenni, elég az az idő külön, amikor dolgozunk.


Nekem ennyi elég a barátokkal, na meg azért vannak más prioritások is mindannyiunk életében most már (konkrétan babaeső esik, nagyjából mindenki a társaságból idén "babázott le", hogy ilyen roppant tiszteletteljes kifejezéssel éljek :D ).

2017. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk én hetente/kéthetente egyszer szoktam összefutni egy haverommal, 1-2 havotna pedig a munkatársaimmal megyünk inni. Párom 2 hetente szokott összejönnia haverjaival, én csak ritkán szoktam menni, ilyenkor szeretek egyedül piszmogni valamivel. Munkatársaival ritkán, évente 12-szer megy valamerre. A többi időt együtt töltjük, szeretünk együtt lenni. 25/N
2017. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!