Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív / uni srácok. Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív / uni srácok. Nektek az első behatolás és szex után mennyi ideig tartott, míg rendesen ülni és menni tudtatok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én passzív vagyok, de nekem az első behatolás után nem volt ilyen emlékeim szerint. Később viszont voltam együtt olyan nagy farkú (hosszú és vastag is) aktív sráccal, aki után éreztem az együttlétet a fenekemen, és tényleg ülni sem tudtam egy darabig rendesen. Pedig használtunk síkosítót bőven, és nem volt heves sem különösebben. Szóval szerintem inkább a mérettől függ ez az egész. Arról pedig nyilván nem tehet egy aktív sem, ha az átlagosnál nagyobb van neki.
2017. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút semmi utóérzésem nem volt, sőt, miután végeztünk még haza kellett sétálni :D
2018. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!