Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Japánok hogy a fenébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Japánok hogy a fenébe nézhetnek ki 18 évesen ennyire fiatalnak? Kép lenn. Ill te megvennéd ezt a dvd-t?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 11. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Vannak ezeknél sokkal fiatalabbnak kinézők is.

Mért venném? Neten ingyen van minden.

2017. márc. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Rossz az itélöképességünk az ázsiakkal. Amúfy ugyanokan, mint más.
2017. márc. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem venném meg. Ez már a mellkasától eltekintve tényleg olyan mint egy lány. Nem jön be.
2017. márc. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem azért néz ki így, mert ázsiai, hanem mert androgün. Ezt európaiból is meg lehet csinálni. Ázsiaiaknak max annyi előnyük van, hogy nem kétméteresek, nincs erős lóképük, tompítottabbak, finomabbak az arcvonásaik. De a lényeg nem ez. Alaptétel, hogy transzokat, genderqueereket és mindenféle lányos fiúkat 10-15 évvel fiatalabbnak szoktak nézni. Miért? Mert tűzzel-vassal eltűnteti magáról a férfiasodás jeleit. Se viselkedésben se megjelenésben nem lesz soha férfias. Az emberek a szembejövő férfiak korát a következőképp határozzák meg: borosta erőssége, kopaszodás előrehaladottsága, sörhas mértéke, viselkedési mód, öltözködési kultúra elmaradottsága... Ruházat alapján tökéletesen be tudod lőni, ki melyik évtizedből való. Kivéve, ha jön szembe a lányos fiú, ez a korbecslési módszer csúnyán megbukik. A képen látható lányos fiú 28 évesen is így fog kinézni (sőt valószínűleg rég nem 18 már, csak így még eladhatóbb a dolog), és 38 évesen is így akar majd kinézni, de ahhoz már vért fog köpni a különböző plasztikai sebészeteken, de meg fogja csinálni, mert aki lányból van, annak kényszere van rá.
2017. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem. értem. akkor tévedtem. ennek ellenére, én hetero vagyok, de sztem elvinném egy körre :D remélem ettől még full hetero maradok, mivel barátnőm is van, és valszeg sosem fogok egy ilyen fiút elvinni egy körre, mivel nem vagyok magam sem túl férfias, de nem vagyok ilyen lányos. engem 4-5 évvel szoktak fiatalabbnak nézni.
2017. márc. 11. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem érzem így. Szerintem simán 18-nak néz ki.
2017. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!