Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ha amikor munkába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha amikor munkába álltam titkoltam a homoszexualitásom és heterónak hazudtam magam akkor már ne valjam be az igazat?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem dolgozni féltem, hogy ha megtudják, hogy homoszexuális vagyok akkor vagy bunkón fognak bánni velem, vagy állandóan szivatnak vagy akár ki is rugathatnak. Így nem vallottam be. heterónak hazudtam magam, hogy rendes átlagos dolgozóként kezeljenek. Időközben belefáradtam és belegabajodtam a hazugságokba. Bevaljam a másságom? Vagy ilyenkor már jobb ráhagyni?

2017. márc. 16. 19:44
1 2
 1/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
92%
Felvételi kérdés volt?
2017. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem. De ez a kolegáknak mindegy.
2017. márc. 16. 20:00
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne bújj elő, ne vállald fel. De ha szóbeszéd van a kollégák között, ne hazudj. Rákérdezni úgy se mernek.
2017. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Mindig úgy búcsúzz el, hogy csók özön:D ÉS tudni fogják:D
2017. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Másról se beszéltek a munkahelyen, mint a nőkről?
2017. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Magadban kell mérlegelned, hogy milyen változásokat hozna az életedben, ha ezt meglépnéd. Ha úgy érzed jobb lenne akkor tedd meg.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

De hogy gabajodsz hazugságba?


Egyébként az nem lenne gond, hogy az elején nem mondtad meg és később igen. Nyilván nem mondja el az ember idegeneknek.

2017. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos az tény, hogy a rejtőzködés nagyon leterheli az embert, mert sok energiát elvesz, ami akár a munkateljesítmény romlásával is járhat. Hiszen folyamatosan egyfajta színjátékot kell játszanod, amely minden pillanatban zajlik, s amikor éppen a műszakod vége felé kell koncentrálnod valamire holt fáradtan, akkor is oda kell figyelned a színjátékra.

Én is hasonló cipőben járok, s ez bizony nagyon megterhelő.

Neked kell eldöntened hogy bevallod-e vagy sem. Függ attól pl., hogy mondjuk nagyvárosról vagy egy kis faluról van szó, de sok egyébtől is. Ha nincs nagy tétje a dolognak, akkor sztem bevallhatod, neked lesz utána könnyebb az tuti.

2017. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2%
Milyen munkahelyed van neked, ahol szóba kerül az ember szexuális beállítottsága? Vagy minden köcsögben ott van ez a feltűnési viszketegség? A lőtéri kopasz kutyát nem érdekel, hogy kivel csinálod.
2017. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha a munkakör betöltésének és a munkavégzésnek az a feltétele, hogy mindenről részletesen be kell számolni, akkor döntsd el, hogy akarsz-e tovább ott dolgozni. Vannak dolgok, amik senki másra, csak az illető egyénre tartoznak. Gondolom arról sem kell beszámolni, hogy alkalmanként hány klozet papírt használsz...
2017. márc. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!