Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel kb. egymás legjobb barátai vagyunk. Mindig megvolt közöttünk a szikra, ez egyértelmű volt, de sosem történt semmi. Részegen azt is mondta egyszer, hogy szerelmes belém. Napi kapcsolat, nagy bizalom, mindent-meg-tudunk-beszélni, dologról van szó.

Kiderült, hogy anyasgi okok miatt el kellett költöznie másik városba. Mielőtt elköltözött volna, mondtam, ogy szerintem érdemes lenne megpróbálnunk együtt, összeveszés lett belőle, ő azt mondta, hogy nem akar semmit. Lelkileg őt mintha jobban megviselte volna, 2 hónapos drámázás lett a dologból, el is költözött közben. (Egyébként én még a régi helyen maradok suli miatt kb 2 évig) Az másik városban 2 hét alatt lett egy barátnője, akibe állítása szerint nem szerelmes, hanem "elrendezte magában és így látta jónak". Egyébként pont ott szeretne munkát, ahol a csaj is dolgozik.

Úgy döntöttem, hogy oké, h barátok maradunk, majd lesz valhogy. Nekem is elkezdett alakulni egy srác, meséltem is neki, de nagyon rosszul reagált, úgy viselkedett, mint akit bánt a dolog, egy mondattal lereagálta és nem is lehetett vele tovább erről beszélni.

Mit csináljak ezzel a sráccal? Beszélni nem lehet vele egyszerűen. Valkinek valami ötlet?


Ő 24, én 22.


2015. aug. 4. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit. Tartsd vele a kapcsolatot mint barát, de te is zárd rövidre ennyivel.

Ha valakinél már ennyire harapófogóval kell kihúzni akár egy próbát is, annak nem sok értelme van. Te elé álltál, adtad a lehetőséget, amivel neki cs élni kellett volna. Nem tette meg, ehelyett össze is jött valaki mással (gondolom inkább azért, h bebizonyítsa, hogy tényleg nem akar tőled semmit komolyan).

Szóval ennek így sok értelme nincs. Maradjon max haver/barát.. és ennyi. Én a helyedben biztosan nem fűznék reményeket hozzá, hanem teljesen lezárnám.

2015. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiszti hegyek. Semmit nem kell vele csinálni. Marad egy jó fej régi ismerős, akivel néha elbeszélgetsz az időjárásról. És ennyi.
2015. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!