Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én nem értem, sokan miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem, sokan miért olyan ellenségesek a melegekkel, hiszen ők is csak emberek, miért lennének annyira mások, gusztustalanok és a többi? Én lány vagyok, de mindig is szerettem volna egy homár havert. Ki mit gondol a melegekről?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért az hogy "homár"nak hívod őket nem túl kedves
2017. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 teencurious ***** válasza:
90%
Homár? Inkább kerülj el,ha így hívsz minket.
2017. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez a "homar haver" nekemis kicsit sok, nemkedvelnem ha valaki igy hivna.
2017. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

A homár megnevezés nem helyénvaló. A helyes megnevezés a meleg vagy homoszexuális.

.

Én megtisztelem a barátaimat és nem beszélek róluk így.

Szóval először is beszélj róluk normálisan!

.

De hogy a kérdésre is válaszoljak.. Természetesen elfogadom őket, támogatom őket és kiállok azért hogy nőjön az elfogadás és minden jogot megkapjanak ami járna nekik. /Gondolok itt,a normális esküvőre, örökbefogadásra stb/

2017. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Ez elég trollszagúra sikeredett. Bár gondolom az volt a cél.
2017. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll és nem sértegetésnek szántam, de ha valaki kötekedni jön fel, hát az mindenben talál hibát! Tény, nem a legkedvesebb a stilusom, de a melegekkel semmi bajom, pont azért tettem ki ezt a kérdést mert nem értem a sok utálkozást velük kapcsolatban!
2017. márc. 18. 20:35
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha nincs velük bajod tiszteld már meg őket annyival hogy nem "homár"nak hívod őket
2017. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem baromi jól hangzik a homár haver XD lehet csak az alliteráció miatt, de akkor is.

Egyébként meg, egy embertől sem lesz sértő egy szó, amennyiben azt nem úgy alkalmazza, hogy sértő legyen... És gyerekek az ilyen válaszok miatt lesz, időről időre minden meleg lesznobozva...


Egyébként azért, mert megtehetik. Ahogyan itt is veled, kiélhetik kegyetlen, sötét oldalukat, mely máskülönben csak növelné a stressz szintjüket. Van kire szórni a szemetet alapon :3

Mindenkinek valami olyat kéne csinálnia, amivel levezetheti a feszkót. (mondjuk box :DD)

(17/f,meleg)

2017. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akik ellenségesek velük, azokban tuti van hajlam. Legalábbis nekem hetero létemre nem nagyon jutott még eszembe, hogy ezzel sértegessek bárkit is, amikor ez egy olyan dolog, ami nem mérvadó tulajdonság egy ember milyenségét illetôen.
2017. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm, örülök, hogy nem támadásnak veszed! :)

2017. márc. 18. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!