Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy visszatérő álmom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy visszatérő álmom mostanában. A legjobb barátommal dolgozunk fegyveresek beronta sk es meg akarják ölni én megvedem a fegyvereseket mind elintézem de meglonek es miközben haldoklom lefekszunk egymással. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
En meleg vagyok 25/f o hetero 29/f
2017. febr. 14. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
És ennek mi köze a meleg kategóriához?
2017. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi,hogy meleg vagy?
2017. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az hogy kíváncsi vagyok mit jelenthet? Azt hogy szeretnék vele tudat alatt komolyabb vizekre evezni vagy mit?
2017. febr. 14. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Más kategóriába illik.

És szerintem annyi,hogy haverok vagytok,és megbíztok egymásban,ezért még ezt is bevállaljátok,hogy együtt lövöldöztök álmotokban.

2017. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez aranyos.
2017. febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nézd, az álmok bonyolult dolgok, és senki sem tudja megmondani a tutit. Pláne, hogy nem is ismerünk téged, így még nehezebb.


De alapvetően az álmok sokszor a vágyainkról és a félelmeinkről szólnak.


1. Úgy tűnik, hogy félsz attól, hogy elveszíted a legjobb barátodat, és eltávolodtok egymástól.

2. Vágysz arra, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz lelkileg/testileg.


A barátod szimbolikus "elvesztését", a köztetek esetlegesen bekövetkező eltávolodást szeretnéd megelőzni mindenáron.

Azonban ez sok áldozatot kíván, sok energiádat emésztheti fel. Akár olyannyira, hogy megnehezíted vele a saját életedet, ezt szimbolizálja a haldoklásod.


És végül azzal próbálod nyugtatni magad, hogy megéri az áldozat és az energia, mert ennek következtében közelebb kerültök egymáshoz.

Pontosabban szólva a reményeid szerint sikerül közelebb kerülnötök egymáshoz.


Remélem, hogy sikerült segítenem, hogy tisztábban láss.


Ha nem értesz egyet azzal, amit írtam, vagy bármilyen hozzáfűzni valód lenne, kérlek nyugodtan tedd meg.

2017. febr. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amit irtal szerintem mind igaz ram. Köszönöm.
2017. febr. 18. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!