Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincs sikerem még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs sikerem még a meleg fiúknál se? Csak én vagyok annyira kiéhezve, hogy (szinte) akárkivel kipróbálnék végre dolgokat?

Figyelt kérdés

Fiatal meleg fiú vagyok. A legtöbb fiú aki tetszik heteró, viszont nemrég megismertem pár meleg fiút is a közelben, a suliban, akikkel eleinte tök jól elvoltunk, beszélgettünk facebookon sokat, képeket is küldtünk egymásnak (nem +18), aztán miután élőben is találkoztunk párszor, eltűntek. Se nem irnak többé, se nem foglalkoznak velem. Az egyiknek még tetszettem is nagyon, de hirtelen ő is meggondolta magát. Olyan indokot is kaptam már, hogy heteró fiúba szerelmesek és nem érdekli őket más, akkor se ha nem lehet semmi azzal az adott személlyel...és ilyenkor elgondolkozok azon, hogy én a helyükben azonnal kapnék a lehetőségen, hogy végre kipróbáljam már milyen csókolózni valakivel, vagy csak kettesben lenni valahol, stb., ők meg inkább várnak tovább a lehetetlenre.. A kinézetem átlagos, nem vagyok csúnya és kedves is szoktam lenni mindenkivel.

Tényleg én vagyok az egyetlen aki szeretne végre egy kis "kalandozást" valakivel még mielőtt túl késő lesz? Nekünk melegeknek úgyis sokkal nehezebb az ismerkedés mint másoknak és össze kéne tartsunk..

Tapasztalatok? Ti hanyadjára találtatok alkalmi partnert/ párt? (nem kérek privát üzit)



2017. ápr. 5. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Tinder? Grindr? Craigslist tele van melegekkel, bar inkabb Pesten csak.

Mindenkinek megvan a joga ahhoz, hogy valogasson partnerek kozott. Senkit nem erdekel, hogy az alapveto emberi tulajdonsagaid megvannak pl kedves vagy. Az az alap, nem extra.

Valoszinuleg annyira nyomulsz, hogy lekoppintanak még azok is akiknek elsöre szimpatikus voltal. Nem kell 5 perc utan beprobalkozni valakinel. Kicsit fogd vissza magad es eloszor ismerjetek meg egymast.

2017. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 vagyok, és még soha nem volt semmi ilyen meleg élményem sajna. Szóval nem hiszem hogy nagyon el vagy még veszve. Nem sikerült még olyannal össze akadnom, akivel lehetett volna bármi is. Neten próbálkoztam, de akikkel beszéltem valahogy egyikőjük sem volt annyira szimpatikus.
2017. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia , en 16 f vagyok es hat a heten randiztam volna a sulibol egy meleg fiuval de lemondtam mert nem volt jo az ido pont , de pentekre at raktuk ,

En is kivancsi vagyok h milyen erzes csokolozni de egyszeruen nem lehet sehol, de senkivel sem.

Hol laksz . en Nyiregyhazan.

2017. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy kiéhezve.
2017. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 2 éve próbálkozom melegekkel ismerkedni, egyáltalán semmilyen sikerrel, teljesen átérzem a helyzetedet, bár nálam közre játszik a félénkségem is sajnos:/ 18/F
2017. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem eklel átvenni a eleg szubkultura jellemzőit,nem kell "trendinek" és "modernnek" lenni...Közösségi oldalak,stb ott van egyfajta trendiség,egyfajta pesti élertérzés, sokan sablonokkal hirdetnek ,meg akar felelni az "elvárásoknakj"Brrr.


"Igyénes vagyok","nem vagok semminek elrontója",stb panelek. Francba velük! ha van önállo gondolatod,vágyad azt ird le,ne használt zoknit keresgélj.

Ha van egy fiatalnak aki tetszik,ismerje meg ,és ha szimaptikusak akkor kialakulahat valami,szép lassan ahogy a virág nő.

Fiatalabb koromban égetett a vágy ,mindegy csak legyen valami.Erre kerestem hasonló cipöben járókat,korhatártol függetléenül.

Dea az érztelmi,részt azt fenntartottam az "igazinak"csak hosszas barátkotás,közös kalandok,barátság UTÁN ,mintegy megkoronozva a kapcsit találtam meg.

2017. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

"nem kérek privát üzit" - ez azért sokat elmond a személyiségedről és ez messzire vezet.

Talán ezért nincs senkid.

2017. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek:


Lehet csak nem akarja levakarni magáról az itt lebzselő 40-es kéjenceket. Ha valaki úgy érzi tud neki segíteni az úgyis fog írni, ha már pedig elküldte akkor a kérdező biztosan meg fogja nézni és ha látja, hogy nem "Korod? Megye?" szintű az üzenet akkor valószínűleg válaszolni is fog rá. Aki viszont csak ennyit akar az talán egy "(nem kérek privát üzit") felszólítás után feladja.

2017. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7.

Azért nem kérek privát üzenetet, mert az ilyen kérdéseim után mindenki azzal jön, hogy mekkora nekem, van e kedvem ismerkedni, meg stb. és egy ilyet már kaptam ezután a kérdés után is :P ez az oldal nem vak ismerkedés céljából készült

2017. ápr. 7. 21:16
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Írj üzenetet

F22 BP

2017. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!