Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megéri melegbárba menni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri melegbárba menni?

Figyelt kérdés

18 éves passzív fiú vagyok. Még soha nem volt senkim, ennek egyszerűen az az oka, hogy soha-sehol nem találok senkit.

Ha találok, akkor az illető általában:

-sokkal idősebb nálam (30+-os)

-messze lakik tőlem (vidéki vagyok, tehát még nehezebb)

-idióta (kedvenceim a mindenféle köszönés nélküli "képcsere?" üzenetek)

-2 üzenetváltás után eltűnik, vagy megad valami kamu facebook profilt, és akkor #bizalom


meg vannak azok, akik csak alkalmit keresnek, bár velük nincs nagy probléma, de legtöbbször a fenti dolgok közül valamelyik illik rájuk..


Mivel netes társkeresőkön én még életemben nem találtam olyat, aki fent felsorolt kategóriák közül egyikbe sem tartozik bele, ezért erőteljesen gondolkodom, hogy a közeljövőben elmenjek egy melegbárba.


Mivel életemben nem volt még és még kívülről sem láttam ilyen helyet, ezért szívesen meghallgatnék pár tapasztalatot..

Kicsit parázom, mert kb 14 évesnek nézek ki és fogalmam sincs milyen korúak járnak az ilyen helyekre..

Ráadásul mivel én elsősorban komolyabb kapcsolatot szeretnék, ezért őszintén nem tudom mennyire jó kiindulópont egy ilyen szórakozóhely egyedül. :D


2017. ápr. 12. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a why not-ot ajánlanám elősször, oda jár mindenféle korosztály. Sokan egyedül mennek.
2017. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem necces ,de ez az en velemenyem.....
2017. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 g.noir ***** válasza:
100%

A melegbárokba alapvetően mindenki barátokkal megy, és 90%-ban szét vannak csúszva, szóval mély filozófiai értekezésekre ne számíts velük. Alkalmit garantáltan találnál, már csak életkorodból adódóan is, de hogy ott találod meg életed szerelmét, arra igen kicsi az esély.


Élőben ismerkedéshez valóban jók a meleg kávézók/éttermek valamint a meleg rendezvények, de azokat elsősorban 25-30+os vendégek látogatják.


Én azt javaslom, mindenképp próbáld ki az élőben ismerkedést is, de ne ess kétségbe, ha nem jönnek be a számításaid. Melegként még mindig az interneten van a legnagyobb esélyed párt találni.

2017. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add fel a neten ismerkedést, azért bőven vannak olyanok akik komolyat keresnek és nem is tűnnek el.
2017. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze gyotsan szavazatokle idiotak.Na akkor megsugom neked ,h emlitetteda korod es azon belul is ,h kisfius vagy szerinted hany ragadozo fog betalalni teged ott? Nehogy azt hidd ,h masabb a hozzaallas ott mint a neten meg talan roszabb is.Gyorsan behujit ott valami ficko es megleszel neki egyejszakara foleg 1-2 ital utan. en nem azt mondom ,h nincsenek normalis emberek is ilyen helyeken,de leginkabb haveri tarsasagok jarnak oda vagy mar egy ismert kozeg ahova ritkan kavarodik le friss hus ergo te.Nekem volt egy ismerosom aki csaposkent dolgozott ott es folyton farasztott azzal a sok s.rral amik ktt folytak azon a helyen meg ,h hogy szopatta meg a fiatal sracokat1 ora utan a wc-ben naponta tobbet is,de mondom lehet ,h ha nem vgay tul naiv es szerencsed van talalsz normalis arcot ,de h tartos kapcsolatot na aztkevesbe hiszem folleg ,h nincs tul sok tapasztalatod
2017. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyorsan kiesek a legtöbb esetben, valahogy senkinek nem tetszik, hogy Németországban élek. :D Mondjuk érthető is, egy távkapcsolat nem jó...


Én azt mondom nem éri meg melegbárba menni, ott a többség tényleg csak 1 éjszakás kalandokra keres. Persze véletlen ki lehet fogni mást is, de sokkal nehezebb, ráadásul egy hangos bulizó helyen nem is lehet rendesen ismerkedni, max csak táncolni meg azonnal egymást tapizni... :D És ha még erre jön rá az is, hogy iszonyatosan fiatalnak nézel ki, akkor amint meglátják, hogy egyedül vagy, rád fognak szállni többen is. Szóval ha lemész, akkor se egyedül tedd meg.

2017. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ÍRj ha gondolod

F22

2017. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Enis videki vok es lehet talalni párt bármelyik társkereson..

Melegbárt nem ajanlanam ,en eddig parszor voltam,de abbol mindig csak dugas lett..:-)

2017. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri, bár egyedül lehet tényleg nem a legjobb..én találkoztam lent jópár normális sráccal is aki nem csak mind szexet akartak, tény hogy ők vannak többségben de ha nem akarsz velük lenni szimplán vissza kell őket utasítani :D legfeljebb szerzel pár új ismerőst akivel legközelebb is el lehet menni bulizni, meg én egyszer egy ilyen ismerősön keresztül ismertem meg az akkori barátomat :D
2017. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!