Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív ok, számotokra milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív ok, számotokra milyen az ideális passzív?

Figyelt kérdés
Külső belső, viselkedés.. minden jöhet 😊

2017. ápr. 12. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:
*aktivok. Hülye autokorrekt
2017. ápr. 12. 22:22
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Vót má :D

Szóval a korábbi válSzom bemásolom



Külsőre.

Nálam alacsonyabb, vékony kissé feminin. Szőrtelen, imádnivaló arc.

Gyönyörű szemek, amikkel ha rám néz érzem, hogy szeret. :)


Belsőleg

Bírja a hülye vicceimet és ha kell ökörködjön velem egész nap. De ha a helyzet úgy hozza lehessen vele komoly témákról beszélni. Kissé introvertált, de ha velem van ez elmúlik. Egy kicsit félénk is, ezért néha rászorul arra, hogy érezze, hogy én mellette vagyok és megvédem.

Vágyik a szeretetre, ezért imád hozzám bújni. Szereti ha megölelem, puszilom. Szereti ha összebújva filmet nézünk.


A pénisz mérete nem érdekel.


Barátom ilyen, szóval nekem ő az ideális passzív, és az ideális társ. :3


Én 26/F/a barátom 20/f/p

2017. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Ezt miért kell hetente megkérdezni?
2017. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
En ertem ,h haverkodni,baratkozni akarsz ,de ennek a kerdesnek semmi ertelme mert totalisan relativ,bar tulnyomo reszt itt gy.k-en Twink kedvelo melegek vannak teljesen egyene valogatja ,h kinek mi a bejovos.Jo en is passziv vagyok ,de nekem egyaltalan nem jonnek be a vekony,sportos szortelen ferfiak szamomra tul muanyagok a vicc ,h a kornyezetem szerint en nagyon vonzo vagyok es sokmindenkit megkaphatnek a sokak szerint emlegetett allitolagos adoniazokat is (magas ,izmos,sportos szortelen modell arcu pasikat is) volt is mar ra pelda,h nem 1 ram nyomult en elutasitottam masok meg kiakadtak,h ezt meg ,hogy halaszthattam el.Ezert amikor mutatok egy kepet a szuk haveri koromnek ,h eppen kivel randizgatok mindig elsapadnak ,h atya eg ezzel dagadtt,szoros izevel miert foglalkozom es valahol nevetsegesnek gondoljak ezt, holott nekem az az allitolagosan dagatt,szoros ,maci az idealom es millioszor tobbre tartom mint a szortelen nyunyókat.A leghoszabb kapcsolatom is egy zomokebb,ferfias pasi val volt.Olyan melyen es tisztán szerettem őt saját magáért mint még soha senkit es nem is fogok szerintem mar ugy erezni mas irant ,o meglehetosen jo anyagi hatterrel rendelkezett es ezt sokszor meg is kaptam/kaptuk vagy a hatam mogott vagy szemelyesen celzasokban,h biztos a kenyelem miatt meg ,h megvett ,hat rohadtul nem egyszeruen beleszerettem menthetetlenul az elso talitol kezdve elvarazsolt nekem o lett volna az eletem szerelme amikor szetmetunk egy darab meghalt bennem
2017. ápr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Vékony, szőrtelen, lányos arc előny.


26F Szabolcs megye

2017. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!