Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti "egzotikusnak" vagy épp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti "egzotikusnak" vagy épp izgalmasabbnak tartjátok ha egy külföldivel bújhattok ágyba? (Ha igen, miért? )

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon izgalmasnak találnám igen, bár a külföldiek közül a sötét bőrűek izgatnak legjobban (szóval mondjuk egy angol nem igazán hozna lázba :) )

Hogy miért? Nem is tudom,talán az a tudat izgat, hogy egy másabb "fajta" emberről van szó, s számomra csodás látvány a barna bőr.

2017. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az esetem, nagyon! Néha gondolkodom ezen, és pl egy angollal, vagy egy spanyol sráccal nagyon jó lenne!
2017. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én magam is hasonlóan vagyok a helyzettel :) A sötétebb bőrű, fekete hajú és barna szemű pasik nagyon izgatóak tudnak lenni...a másság tetszik, illetve ahogy mondani szokták: Az ellentétek vonzák egymást! :)
2017. ápr. 14. 13:49
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem külföldi csak egyszer volt, mindössze csak kétszer voltunk úgy együtt, de nekem is nagyon tetszett a barna bőre, a nagy fekete szemei, a ragyogó fekete haja, az erős akcentusát, pontosabban azt hogy csak törte a magyart egyenesen imádtam. (török volt) Egyszerre volt egzotikus és izgalmas.


De soha többet ilyet.

2017. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
latin pasik nagyon tetszenek 18/f
2017. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
19%

Nem. Elég undorító, ha valaki azért van külföldivel, mert húú, de izgi. Nekem több külföldi partnerem is volt, de eszemben sem volt az, hogy én de kibszott menő vagyok emiatt lol, így alakult és kész.

Fehér magyar csajként amúgy sem nagy teljesítmény külföldi pasit szerezni, főleg mondjuk afrikait vagy arabot, szóval még az erőfeszítést sem lehet értékelni :D

Undi dolognak tartom embereket "egzotikusnak" hívni, nem skorpiók meg csörgőkígyók, hanem emberek :D

2017. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Éppúgy vannak sötét bőrű magyarok, mint külföldiek, ezért engem csak egy kicsit izgat a dolog (bár annyira nem, hogy kipróbáljam, mert teljesen monogám típus vagyok).

Nem igen értem, hogy az előzőt miért pontoztátok 0-ra: OK nem olvassa a kategóriát, és bénán(akár egy lutriból szalajtott díszpi csalamádé) fejezi ki magát. De az álláspontja helytálló, még ha nem is mindenki érti meg.

Egyébként a sexturizmusból származik a legtöbb nemi betegség átadása... Szóval, lehet, hogy az éjjel Rodriguezzel csodálatos, de aztán egy hónapra rá dr. Heregyógyi Tóbiással tölthetsz el jó pár csodálatos délutáni órát...

2017. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Azt se tudod kik azok a magyarok, meg magad se ismered:D máskülönben nem kellettned magad olyanoknak akik dárdaval vadásznak, meg a saját 2 eves gyereküket utcára raktak mert azt hittek róla hogy boszorkány, és ti ezzel az érzelmei szinttel azonosulni tudtok, kb azon a szinten is vagytok.
2017. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
+ meg az IQ :D
2017. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy északi (német, svéd, dán vagy norvég) szőke kék szemű 20-25 éves helyes srác felajánlaná, hogy megfarkalna, hát nem mondanék neki nemet az biztos. Habár nem vagyok alkalmis, de lázba hozna nagyon :D

Egyszerűen bejön a fenno-nordikus embertípus, ezért tartanám egzotikusnak, a germán nyelvek pedig szintén tetszenek :P

20/f(p)

2017. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!