Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha komoly, érett párkapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly, érett párkapcsolatot szeretnék, akkor megéri várni?

Figyelt kérdés

Két srácot is ismerek, akiknek tuti bejövök -meg emellett többen szemeztek már velem-, de az egyik nagyon kisfiús, képtelenség komoly témáról beszélni vele(ami lehet önvédelmi mechanizmus is, de szerimt csak túl gondolom), a másik meg inkább érzelmileg tűnik éretlennek. Eléggé támaszkodik a többiekre és gondolom rám is támaszkodna akkor, de én nem dada szeretnék lenni.

Cukinak mindkettő az a maga módján és eleinte éreztem is valamit, de minél jobban megismerem őket, annál jobban rájövök, hogy nekem nem ez kell.

Szeretnék valakit magam mellé, akivel egy háztartásban is élni tudnék, szobatiszta lenne, eltakarítana és rendet rakna maga után. Nekem ez alap lenne. A legfontosabb meg persze az, hogy tudjak vele beszélgetni úgy, hogy tudom, megbízhatok benne, képes fenntartani a kommunikációt és nem próbálna rejtegetni stb. Tudjátok! Egy érett -velem egykorú- férfi.

Nekem ez a "hamis macsó" a "fogd meg a sörömmel" meg a "mekkora kábelt fektettem" fiúk elég visszataszítóak.

20/f



2017. ápr. 18. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked nem elég amit ez a két srác nyújtani tud és ezt már most tudod, akkor teljesen felesleges elkezdeni velük a kapcsolatot, maximum ha megváltoznak. 20 éves vagy, bőven van még időd várni igazi kapcsolatra, meg azért ilyen korban kezdenek el komolyodni az emberek, szóval nem kell beleugranod egy kapcsolatba azért, hogy legyen kapcsoaltod.
2017. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyira sok olyan embert ismerek, aki szeretne valakit maga mellé, de nem talál. Ezek az emberek miért nem találják meg vajon egymást? (A komoly kapcsolatot keresőkre gondolok most).

Húsz évesen nem vagy lekésve semmiről, és be fogod vonzani azt akit igazán akarsz! A leírásban úgy tűnik amit az első válaszoló is írt, hogy felejtsd el a két cuki fiút.

Szerintem megéri várni. "Minden jóra várni kell!"

2017. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen! :)
2017. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!