Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ismer valaki olyan komoly,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyan komoly, stabil, évek óta tartó leszbikus párkapcsolatot, ahol mindketten nőiesek? Vagy ilyen elvárásokkal nem lehet tartós kapcsolatra számítani?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy ilyen felállás nagyon ritkán működik hosszú távon, inkább csak kaland kedvéért. Nem tudom, miért van ez - de hátha valaki ismer kivételeket.

2015. nov. 25. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek. :) Általában a leszbikusoknál lehetséges, csak sok nőies lány biszexuális, akik nagy arányban csak alkalomra van esély. :)

Van remény, nyugi. Legalább is, bennem még él.

2015. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez elég nagy marhaságnak hangzik. Egyrészt van egy ismerősöm, aki 4 éve él párkapcsolatban és mindketten ultra nőiesek, másrészt nem látom mi indokolná azt, hogy ne működne egy ilyen kapcsolat. Lehet, hogy te sok ilyennel találkoztál, de ezt nem lehet általánosítani.

Szerintem.


25 F

2015. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az is orrba - szájba köpködi azt, hogy a leszbikus párok egyik fele mindig fiús, aki még soha nem látott fiús leszbikus lányt!


Olyan elterjedt mondás ez, mint a 13 éves kölykök körében az " én gyerekkoromban jobb mesék voltak " szöveg, meg hasonlók.


KÉT emberről van szó, nemtől, stílustól, bármitől függetlenül. Miért ne müködhetne hosszú távon? Miért ne érthetnék meg egymást?

2015. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyunk! :) 5 és fél éve együtt és nőiesek vagyunk mindketten.
2015. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A barátnőm és én nemrég jöttünk össze, de mindketten ultra nőiesek vagyunk, illetve hosszútávra tervezünk. És működni is fog, mert nagyon hasonlóak vagyunk, nem csak külsőleg, hanem belsőleg is. De előzőleg nekem is nagyon nehéz volt komoly nőies nőt találni. Kevesen vagyunk. Rólam meg nem mondanák az emberek, hogy leszbikus vagyok, annyira nőies vagyok. Többek között a leszbikusok sem hiszik el, hogy nem kiváncsi, vagy biszex vagyok, mert árad belőlem a nőiesség, meg a szexualitás is. Az egész lényem nőies. De ismerek olyan nőt, aki külsőre nőies, de belsőleg meg nem, az sem tetszik. Ne add fel kérdező, biztosan találsz neked megfelelő nőt, csak ki kell várni. ;)
2015. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szeretnék 1x :33
2015. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Jolvan 5ös, dicserd magad, ügyes vagy.
2015. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es, már bocsi, de mi volt olyan hú de öndícsérő az előző hozzászólásomban? Az, hogy azt mondtam, hogy nőies vagyok és árad belőlem a szexualitás? Ha neked ez öndícséret, akkor azt hiszem súlyos önértékelési problémáid vannak.
2015. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerek.
2015. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerek, 4.5 évnél tovább tartott / vagy tart? - Jó kérdés... :)
2015. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!