Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg annyira fájdalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira fájdalmas dolog az anális szex segg oldalán lenni, ahogy azt a nők egy része leírja?

Figyelt kérdés
Nálatok annak, akit dugnak kín és az egyik fél vonyít, míg a másik élvez? Hogy van ez? Ha valaki ti tudjátok.

2017. ápr. 24. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A csajok közt, akikkel csináltam, volt, aki egy idő után már kifejezetten élvezte, s kérte.
2017. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Én azt mondom h egyénfüggő. Egyrészt biztos van nőbe is akinek erzékenyebb az a tájék, ahogy van akinek a puncija, hüvelye is érzékenyebb, meg ugye vannak a türelmetlen gyökerek akik nem képesek ellazítani a partnert és leszarják, hogy fájdalmas akkor is tövig nyomja....Az első partnerem aki belevitt a dologba nagyon értette a dolgát és fájdalommentes vt, sőt élveztem és totál megszeretette velem, ha közben a csiklóm is inger éri el is tudok élvezni. Én is féltem tőle, mert sok rosszat hallani, de még kellemetlen sem vt, nem hogy fájdalmas. Azóta meg én szoktam már irányítani, én érzem, mikor meddig, hogy kellemes, és mikor lehet teljes hévvel belelendülni a dologba. Bár azért méretfüggő is, az aki rendesen el van eresztve, azalatt lehet én is vonyítanék, de átlag mérettel nekem élvezetes, és jóformán mindennapos dolog.
2017. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem aki "ellenall" (pszichesen/testileg) annak faj.

Nekem pont hetvegen volt teljesen spontan. Szexeltunk, aztan masodik menetben a kozos maszti soran elkezdett ott simogatni, majd ujjazni es nem sokkal kesobb be is tolta. Kicsit kellemetlen volt, de ez ertheto mivel nem hasznaltunk sikositot se semmit csak kicsit benyalazta elotte. Osszessegeben jo volt es foleg imadtam, hogy gyenged volt, atolelt, es sokkal hosszabb es intenzivebb orgazmusa volt igy, hangosan nyogott, az egesz teste megfeszult... tenyleg jo volt :)

Nem kerek privatot!!!!!

2017. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Eredetileg a melegek csinálták, onnan terjed el egyre jobban. Azért azt ne felejtsd el, nem kötelező. Itt nyilván olyan válaszokat kapsz, hogy nagyon jó. Hiszen ide az ír aki szereti és élvezi. Gondolkodj józanul persze, hogy fáj amikor először csinálja valaki hiszen egyáltalán nem arra van kitalálva.
2017. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Pénisz még nem volt bennem, de akkora, sőt, annál nagyobb dolgok már igen. Ha durvultam, akkor kicsit fájt, de ha fokozatosan haladtam, akkor egyáltalán nem, amikor már 6-7 centire tágultam, akkor is csak feszített.
2017. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Az előző vagyok, az lemaradt, hogy 27 éves férfi vagyok.
2017. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden azon múlik mennyire ismered a másikat. A Férfiként ha te csinálod egy nőnek elkell nyomnod magadat az elején és 100%ban a nőre figyelni. Az van amit ő mond és akkor amikor ő mondja, és nincs még egy kicsit...stb Síkosító alap, és az sem mindegy hogy melyik. Kb 1/4 annyira körülményes úgy mint nélküle. 32F
2017. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nekem sosem fájt, amikor dugtak, szerintem könnyen tágulok így keresem is a nagyobb méretet. 30/f Bp
2017. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Antihater ***** válasza:
100%

Ha nem tudja ellazítani az izomgyűrűket valaki az ánuszában, akkor fájdalmas lehet. Ha összeszorítja a záróizmokat, de síkosítóval hirtelen beerőltetnek valamit, akkor az izomrándulást okoz, ami igencsak fájdalmas tud lenni...

Análsex alőtt a gyakorlatlanok mindenképp próbálgassák az ujjaikkal, hogy a legkényelmesebb, maszírozni az izomgyűrűt, benyúlni 1,2,3 ujjal, körkörös maszírozást végezni odabent... és csak utána, ha bemelegedett, ellazult az izomzat próbáljanak behatolást... legjobb ha a passzív fél nyugodt körülmények közt egyedül, önmagával játszva próbálja ki egy kisebb dildóval.

Sose felejtsetek el síkosítani...

2017. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Joe.38 ***** válasza:
100%
Fáj-e? Aki nem akarja, nem is vágyik rá, annak biztos fáj. Bármi más is amit erőltetnek fáj. Ártatlannak a börtön is fáj. A hazugság igazságként erőltetni is fáj akár bírónő azaz hatalom részéről. Aki akarja popiba, mert nyitott és gyakorolja annak nem fáj. Akarni kell. Azt meg nem lehet erőltetni külsőleg azaz rá a másikra. Ez maga a szex az a fajta ami megbeszélés és gyakorlás. Ha megy megy, ha nem , nem .
2017. jún. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!