Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, számotokra problémát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, számotokra problémát jelentene egy párkapcsolatban, ha a párotok kedvelné, ha néha egy felcsatolhatóval ti tennétek őt a magatokévá, és nem fordítva, ahogy megszokott?

Figyelt kérdés
Esetleg van köztetek olyan, aki kedveli is ezt? Nem biszexualitásról van szó, hanem arról, hogy az adott férfi kedveli ezt az izgatási módot.

2015. okt. 19. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Oh....én nagyon szívesen megraknám a férjemet! Annyira jó se.gge van! Egyszerűen imádom... Sokszor mondom neki..de őt az ilyen a legkisebb mértékben sem izgatja. 30/nő
2015. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy kicsit kínos lenne, tuti elnevetném magam, de szerintem minden megoldható.
2015. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen megtenném, ha a párom erre kérne. :)
2015. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk már 3x volt az, hogy felcsatolhatóssal voltam a barátomban :) nagyon jó a segge :D
2015. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Puzsér Robi beszélt egyszer erről, hogy aki azt kedveli, hogy egy gyönyörű, szép arcú, szép testű, termékeny, fiatal nő ŐT rakja meg egy műfarokkal, az csak évekre van attól, hogy beismerje magának hogy biszexuális/meleg vagy hogy transzikkal csinálja.


Nem tudok olyat elképzelni hogy én hatoljak be egy férfiba és hogy egy férfi ő ilyet kívánjon.


Ha a barátom ilyet kérne, ez bizony szakítóok lenne (a kapcsolat fennállásának idejétől függően), mert bizony az ilyenről az jut eszembe, hogy ez még csak az első lépés neki és később azt vetné fel, hogy vonjuk be harmadiknak egy srácot, aki őt is seggbe rakhatná.


A férfi maradjon csak a behatoló, a nő pedig a befogadó fél az én kapcsolataimban.

24/L

2015. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is hallottam azt az Apu azért iszik... előadást, mondjuk úgy, hogy Puzsér korlátozottan járatos a szexológiában, emelett van benne egy elnyomott vágyakból adódó enyhe homofóbia. Szóval nem tartom túl mértékadónak a véleményét.
2015. okt. 19. 14:12
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Ekkora ökörséget, mint amekkorát az utolsó hozzászóló leírt :DDDD


Sokszor dugott már meg engem nő felcsatissal, és még soha nem volt homo gondolatom. Ebből semmi sem igaz.


Az egytlen igazság az, hogy minden ember más, és te, kedves hozzászóló, többszörösen hibás leszel abban, hogy tönkre megy a kapcsolatod.


Egyrészt egy kapcsolat nem arról szól, hogy neked jó legyen, hanem hogy a párod vágyát teljesítsd. Ezt hívják önzetlenségnek.


Másrészt ha előítéletre, és tapasztalatlanságra építed a tapasztalatodat, arra nem tudok szépet írni. Jelzőket nem fogok, ide lehet képzelni, de megérdemled a sorsod.

2015. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

6-7:

Ettől függetlenül engedjétek már meg nekem, hogy a szememben ne legyen férfi az, aki szeretné ha bárki bármivel a seggébe hatolna. És hagy gondolhassam már azt, hogy férfi=behatoló, nő=befogadó a heteró szexben.


Remélem megengeditek hogy így gondolhassam és a saját életemre ezt alkalmazhassam is.


(7: Te is csak magadból indulsz ki. Csak mert neked nem volt homo gondolatod, másoknak a te cipődben miért ne lehetett volna?)


Ráadásul mindketten olyanok vagytok, hogy van ilyen a fejetekben vagy pedig már csináltátok is. Most írhatna választ még pár férfi, akinek sosem volt ilyen gondolata is.

2015. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

"Te is csak magadból indulsz ki. Csak mert neked nem volt homo gondolatod, másoknak a te cipődben miért ne lehetett volna?)"


Csak hogy te általánosítottál, és kb. azt mondtad ki hogy aki ilyet szeretne, az homo.


Nekem pedig engedtessék meg, hogy kimondjam:


Ha tetszik neked, ha nem tetszik neked, a férfiak G pontja bizony ott van. Oda nőtt. Ez biológia, és több ezer éves kultúrák áradoznak arról, mit tudtak a legügyesebb nők.


Persze most nem az önfejű maradi nőkről beszélek, hanem az intelligens, és odaadó, nem csak magukra gondoló nőkről.


Köszönöm.

2015. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem vágyom rá, de ha ez lenne a férjem álma, biztosan megtenném neki :)
2015. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!