Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valakinek volt már végbélreped...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt már végbélrepedése?

Figyelt kérdés

Végbélrepedésem van. Nagyon be is van gyuléadbaladva. Voltam orvosnál, 3 hete. Krémet adott. Azt mondta ettől meggyógyul.

Valakinek volt már? Mennyi idő alatt gyógyult meg? Meggyógyulhat teljesen? Lehet olyan az ánuszom mint ezelőtt?


Ami még nagyon rossz, hogy passzív szeretnék lenni. De emiatt félek, hogy semmi esélyem sem lesz kipróbálni.

(Még sosem feküdtem le, és semmi eszközt sem használtam soha.)

19 éves fiú vagyok.



2017. ápr. 27. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

hát akk még is h lett repedés?

ha nehézkes székelés miatt, azt azonnal meg kell oldani, mert visszatérő probléma lesz


egy ápolónő-

2017. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Szia. Igen volt.

Nekem a depresszió alatt alakult ki, mivel rendszertelenül ettem és ittam, valamint a stressz is hozzájárult. Február elején alakult ki, és kb mostanra lett jó. Meggyógyulhat teljesen, de előszeretettel műtik egyes orvosok ezt a problémát egy pár perces rutinbeavatkozás során.


Összegezve: Ne aggódj elmúlhat pár hét alatt, de ez sok dologtól függ (folyadékbevitel, és sok rostos étel, kevés stressz). Igaz ez visszatérő probléma lehet az életedben, szóval figyelj magadra.


28/F (uni)

2017. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Volt végbél és gátrepedés is.. Hát örülök ha könnyek nélkül tudok széklete üríteni. Jah és lány vagyok
2017. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem krém kellene, hanem egy erre specializált kúpos kezelés.


Ajánlom a Dr. Bánfalvi aranyérközpontot, nem olcsó de nagyon alaposak, nem fáj és felírnak egy a diagnózisnak megfelelő kúpos kezelést, illetve ajánlanak esetleg széklet problémára is.

2017. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dr. Bánfalvinál voltam. Ő írta fel a krémet. Amire azt mondta, hogy attól elmúlik. Illetve azt mondta, hogy külső aranyér is van, amivel nem kell foglalkozni.
2017. ápr. 28. 12:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura, pedig a leírtakból ítélve ennél azért komolyabb nálad a dolog, és ők elég komolyan szokták venni. :/
2017. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg kedves és megértő volt. És a kezelés is kényelmes volt. Bár picit mglepődtem, hogy csak egy krémet adott. Bár egy picit azt éreztem, hogy nem érzi át a helyzetem, nem vesz komolyan.
2017. ápr. 28. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom hogy szrsz te hogy végbélrepedésed lesz? lul
2017. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Majd rájössz te is, ha esetleg lesz ilyened, netalán aranyered...
2017. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Béla211 ***** válasza:
100%
Ha nem javul. Én azért elmennék másik orvoshoz is. Nekem a külső aranyeremet leégetek. De jobb is így, mert könnyebb kitörölni és nem dörzsöli ki a papír.Tudok nevet és számot adni ha majd esetleg érdekel.
2017. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!