Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy ha kimondom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha kimondomm valakinek hogy arra vágyom hogy egy fiút magamhhoz öleljek meg ilyenek, akkor utána lelkiismeret furdalásm lesz? Szarul érzem magam éés eszmbe jut h ccsaládot szeretnék. Sosem voltam fiúval. F

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azért mert valószínűleg túl erősen beléd vannak nevelve a társadalmi normák. Nincs azzal semmi baj, ha másra is vágysz, sszerintem érdemesebb kipróbálnod mielőtt családot alapítasz, magad miatt leginkább.
2017. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én tudom, hogy ha lenne egy olyan fiú aki tetszik, és a szemlyisége is olyan akkor szerelmes tudnák lenni bele, de kimondani nagyon rossz érzés, és ha kimonndom, valahog undorodom tőle, és zonnal családalapításon kezdek gondolkodni gyerekkel stb... most is...
2017. ápr. 20. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan édes, hogy nem rögtön arra gondolsz hogy lefekszel vele, hanem hogy magadhoz öleled :) Én is ilyen vagyok egyébként. :)


A kérdésre válaszolva pedig csak azt tudom írni amit az előttem levő válaszoló. Bár ha képes vagy egyáltalán erről valakivel sőt a megfogalmazásodból következtetve több emberrel is nyíltan beszélni akkor már jó úton haladhatsz az elfogadás felé.

2017. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Örökbefogadhatsz gyereket melegként is, sőt egyre több meleg pár teszi ezt. Szóval attól, hogy férfival képzeled el az életed nem kell lemondanod a családról. Én ha megtalálom am egfelelő párom legalább 2 gyereket szeretnék örökbefogadni, talán 3-at is.
2017. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, lelki ismeret furdalásom volt mert szeretnék gyereket, de be kellett látnom hogy egyre elfogadottabb lesz a meleg gyerekneveles szoval mar nem parazok, te se parazz nyugi. Egyebkent en is bujos tipus vagyok, probaltam anno a friss kapcsolatomban a szexet de nem esett jol, inkabb csak olelgetes jon be meg egyutt alvas ahh*-*. Tehat nyugi es elvezd az eleted, mire talalsz magadnak part akivel el tudod kepzelni a gyereknevelest addigra itt is elfogadott lesz. :)
2017. ápr. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!