Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek mennyire jön be, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire jön be, ha valaki a talpatokkal "játszik"? Ez mennyire "elfogadott"?

Figyelt kérdés

Nekem láb (azon belül inkább talp) fétisem van. Azaz szeretem a talpat nyalogatni, csikizni, simogatni, masszírozni, meg ha valaki a városban pl mezítláb sétál, és koszos a talpa.


De ez mennyire "gyakori" és elfogadott? Csak azért érdekel, mert társkeresőn én például ritkán látok ilyet, sőt, valaki szó szerint elborzad tőle. Ez ennyire extrém úgymond? Nektek mi a véleményetek erről?

Ti "megtűritek", vagy szeretitek, esetleg utáljátok és undorítónak tartjátok?



23/F



2017. máj. 2. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vállalom hogy lábfétises vagyok. Szeretem a csikizik akár verik a talpamat. Szeretek mezítláb lenni akár büntiből is.
2017. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem sokan nem merik ezt felvállalni amúgy. De miért?

Cikinek érzik?

2017. máj. 2. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vágom, hogy homo kérdés, de ha a nőknek nincs vele gondjuk, sőt kifejezetten kedvelik egy szintig, akkor nem hinném, hogy gond lenne a másik oldalon.

Az más tészta, hogy azért nem mindenkinek csinálom, mondjuk akár kivel le se fekszek.

2017. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem itelkezek, elvegre melegvagyok, de enhemis ekborzaszt. Ugyvagyok vele h akinek jo az csinalja, kivagyokem h beleszoljak de nekem szimplan nemjonbe es a partneremet se tudom ugy elkepzelni h neki igen mert akkor nyilvam elter itt az izlesunk es velem ezt nemtudna kielni
2017. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is bejön, én is "talpmániás" vagyok kicsit :D

De valóban nem egyszerű ilyenhez partnert találni.

27f

2017. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön
2017. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejönne ha érdekes
2017. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem teljesen oké.

de mondjuk én csak tiszat talpal foglalkozok.

ha mezitláb végig talapal a városon akkor kb.:bottal sem nyúlék hozzá,nem hogy csikizzem,vagy nyalogassam.

32/F

2017. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem amikor a talpaimmal foglalkoznak. A masszázst és a nyalogatást főleg a boltozatnál és a lábujjaim között. Szeretem én is a srácok lábait, amennyiben ápoltak.

28F

2017. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8. Vagyok.

Óó csak most látom homo kérdés.

Szóval nincs azaz isten hogy egy pasi làbát nyalogassam vagy bármi.

De nekem csinálhatja.

2017. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!