Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kínában elfogadott dolog a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínában elfogadott dolog a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem.
2016. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Olyan világban ahol a fiú gyerek az apa büszkesége és a gyereknek úgy kell élni az életèt hogy ne hozzon szégyent a családra ott nem hinném hogy ez nagy divat lenne hogy pasit rakna s**be ...
2016. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt olvastam valahol, hogy Kelet-Ázsia legliberálisabb országa Kína. Japán meg Korea lehet, hogy fejlettebb és jólétibb, viszont nagyon szigorú, hagyományos társadalmuk van, az emberek pedig zárkózottak. Kínában viszont nyitottabbak az emberek és az új dolgokat is hamarabb át szokták venni, mint a többi Kelet-Ázsiai.


Tudom, hogy valószínűleg nem annyira liberális, mint Nyugat-Európa, de azért Oroszországnál csak elfogadóbb, nem?

2016. nov. 20. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tajvan, vagyis a Kínai Köztársaság az, ami ilyen szempontból a legtoleránsabb. Ez nem a Kínai Népköztársaság, ami a kontinensen fekszik, és a "hagyományos" Kínaként van a köztudatban.
2016. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tajvan valóban toleráns, Kína már korántsem.
2016. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Azért tegyük hozzá, hogy Kínában semmi sem elfogadott, amibe a párt nem egyezik bele.
2016. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
@Dr. Spleen: Nem is az, hogy szégyent hoz vele a családra, hanem inkább praktikus okok miatt. Kínában egykepolitika van ugye, így a szülők mindent az egy gyerekükre tesznek fel. És ha az az egy fiú végül lány helyett fiút visz haza, akkor az elég nagy csapás mindkét családnak. Kínában ugyanis semmilyen szinten nem ismerik el a homoszexuálisok közötti kapcsolatot, tehát nem hogy nem házasodhatnak, de például hivatalosan élettársaknak sem számítanak. Emellett nem lesz gyerekük ugye, és meleg párként örökbe sem fogadhatnak. Így aztán se a nevet, se a családi vagyont nem tudják továbbörökíteni. Sőt, ha az egyikük meghal, akkor az "élettársa" sem örökölhet utána.
2016. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

ma 22:57

Teljesen jogos dolog csak én az emberi kultúra oldaláról közelítettem meg de így logikusabban értelmezhető amit leírtál

2016. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Kirárt sz tiltják minden kommunista államban tiltott dolog.
2016. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Hát ha jól tudom a rendszerrel nem megy szembe a homoszexualitás, mert a meleg is ugyan úgy dolgozik mint a hetero, és ráadásul Kínának a politikája hogy kevesebben legyenek, ezért van hogy csak az egy gyerekes családokat támogatják, úgyhogy a Kínai Népköztársaságban max. a szociális berendezkedés ami nem tolerálja őket. A Kínai Köztársaságot (Tajvant) nem ismerem annyira de szerintem ott sokkal elfogadottabb.
2016. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!