Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Németországban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németországban mennyire elfogadott a homoszexualitás illetve leszbikuság? Élmények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aki esetlef kint él mit tapsztal? Jobban tolerálják őket? Jobban felválalható?

2016. júl. 27. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat járok Németországba, de nem lakom ott. Elfogadottabb mint Magyarországon. Láttam már fiúkat csókolózni, kézenfogva menni és senki nem nézte meg őket csúnyán. A "Pride"-dal kapcsolatban sincs annyi negatív vélemény. Jobban felvállalható.
2016. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a helyzet sokkal, ámbár abban nem vagyok biztos hogy a házasság legális-e. Adoptálás meg náluk egyedül olyan hogy az azonos nemű partnered gyerekét fogadhatod csak örökbe.
2016. júl. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én itt élek kint, és a tapasztalataim alapján sokkal jobban elfogadják, mint otthon. Persze itt sem lát az ember minden borokban és minden sarkon azonos nemű párokat, de múltkor pl. Stuttgart sétálóutcáján sétált két fiatal srác kézen fogva. És nem igazán volt köpködés meg hasonlók. Most hétvégén lesz az itteni felvonulás, kíváncsi leszek milyen lesz. A tavalyi után az egész belváros hemzsegett az azonos nemű pároktól, és akkor elég laza volt minden.
2016. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ower95 válasza:
100%
egyéntől függ én bírom a melegeket
2017. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!