Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg sráccal kipróbálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg sráccal kipróbálni?

Figyelt kérdés
Nagyon alap dolgokat akarok kipróbálni, de hasonló kíváncsi sráccal semmi nem ment eddig. Gondoltam meleg srácot még izgathat is a dolog:D csak félek, hogy lerohan. volt már, hogy hetero kíváncsiságát csillapítottátok? 24f
2017. máj. 2. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Te nem vagy hetero :D
2017. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Orális szex beleférne nálad?


Akár csak hogy te csinálod, akár csak hogy neked csinálják?


Nem tudom mire gondolsz lerohanás alatt, de mondjuk el tudod képzelni hogy fogdossátok egymást, kiveritek egymásnak, csók és leszopnak téged? Vagy ez már sok?

2017. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csok kizart, bocsi
2017. máj. 2. 20:03
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
akkor tényleg heteró vagy, és ne aggódj, sok heteró szopatja magát fiúval, ne hagyd magad eltéríteni a vágyaidtól. találsz olyan srácot, akit élvezettel megtérdeltethetsz, és nem akar viszonzást. nem ettől leszel meleg, nyugi, és hát valljuk meg, elég sok fiú kíváncsi erre-arra, csak a legtöbb fél lépni.
2017. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló helyzetben levő kíváncsi srác vagyok.

Ha gondolod írj :)

23/F

2017. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
na látod :) ez nem volt hosszú idő
2017. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok, még nem voltam fiúval, de már nagyon kipróbálnám. És egészen biztosan nem rohannálak le, mert a passzív oldal vonz nagyon.

19F

2017. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet arról szó h kényeztetlek ott lent ;) 18/biszex fiú
2017. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen könnyítek fiukon .
2017. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan így vagyok vele. Heteróként nagyon kíváncsi vagyok pár dologra (lehet kicsi Bisex hajlamom van), de furcsa az interneten melegekkel ismerkedni a valóvilágban meg nem mehetek oda féfiakhoz megkérdezni, hogy ki akar-e próbálni pár dolot.
2017. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!