Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg szülők gyerekei is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg szülők gyerekei is melegek lesznek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tehát,ha egy meleg pár örökbe fogad egy gyereket,akkor nagy valószínűséggel a gyerek is meleg lesz.

Abból indulok,hogy a gyerekek mindig a felnőtt(elsősorban szülői) közeg magatartását veszik figyelembe,azaz a szülők magatartását tekintik követendő példának.

Nem arra célzok,hogy egy meleg pár által nevelt gyerek mindenesetben meleg lesz,ahogy a heteroszexuális párok gyerekei sem lesznek feltétlenül heterok.

Nyilván ez fejben dől el,de a szülők is rásegítenek.

Vegyünk egy hétköznapi példát:

Ha Pisti azt látja,hogy apa hetente négyszer kocsmába jár és részegen jön haza,akkor nem feltétlenül,de mégis valószínű,hogy a gyerek is ezt a példát veszi alapul és ilyen lesz felnőttként.


Nem vagyok homofób,többnyire liberálisnak tartom magam,tolerálom a többi embert függetlenül az identitásuktól.

Tehát,ne essen félreértés,senkit nem akarok provokálni,a fentebb leírtakról nem állítom,hogy töviről-hegyire igazak,ez pusztán egy "hipotézis".



2017. máj. 2. 22:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
elég volt a címet elolvasni, ugyan akkora eséllyel lesz meleg mint bárki más a társadalomban, kivéve ha van egy egypetéjű iker testvére aki biztos hogy meleg, mert akkor 50% az esélye annak hogy ő is az ;)
2017. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

Mi a kérdés?

Leírtad a választ:

"Nem arra célzok,hogy egy meleg pár által nevelt gyerek mindenesetben meleg lesz,ahogy a heteroszexuális párok gyerekei sem lesznek feltétlenül heterok. "

2017. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ez sajnos így van.


És esélyesen ha nem is pont melegek lesznek, de nem is heterók (érted, arra gondolok hogy nem csak ez a kettő van)

100 heteró pár gyerekei között több heteró lesz, mint 100 meleg pár gyerekei között.


Én is inkább liberálisnak mondanám magam, felőlem a melegek házasodhassanak is, de közös gyerekük ilyen okokból is rossz ötlet hogy lehessen.

2017. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%

1-2

Miért ignoráljátok ennyire a kérdező szavait?


"Annak is nagyobb az esélye, hogy egy alkoholista szülő után a gyerek is alkoholista lesz. Nagyobb az esélye átlagban, mint akkor ha a szülő sem iszik."

2017. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%

A mocsmas pelda azert nemjo mert vannak a tanult magatartasi formak es azok amikkel egyutt szuletik az ember (altalanos biosz) az h az apa kicsmaba megy es a gyerek mennyi eselyem fog gyakran kicsmaba jarni azert nemjo pelda mert (sajnos) ha ez a helyzet a gyerek tenyleg szocializalodhat ugy h ezt tarja normalisnak es nagyob esely van ra h felnott koraban o is igy tesz majd. DE ez a felteves mar nem mukodik olyan dolgoknal amiket az ember nem eltanul a szuleitol vagy barki mastol,hetero szulok gyerekei nemazert lesznek nagyobb szamban heterok mert azt latjak a szuleiktol hanem mert tortenetesen heteronak szulettek. Ugyanigy a meleg szulok orokbefogadott gyerekei sem lesznek melegek nagyobb eselyel mintha hetero szulok fogadtak volna oket orokbe mivel ez nem tanult/eltanulhato viselkedesi forma. Viszont a neleg szulok gyerekei toleransabbak lesznek a massaggal kapcsolatban (mindenfele massag) es empatikusabbak/egyutterzobbek lehetnek mivel nem arra vannak nevelve, nem azt latjak otthon h a szulok fujozzak es a halalba kivanjak a melegeket, fohyatekkal eloket mas szarmazasuakat stb,mivel ez ellenbem a szexualis vonzalommal eltanulhatk viselkedes es ha a gyerek ezt latja otthon akkor ezt sajnos hajlamos eltanulni is.

18/F

2017. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
1%
Én sem teljesen értem, mi a kérdés. Lényegében igaza van a kérdezőnek, valószínűleg így van, ahogy leírta. Én hallottam is erről már, hogy meleg szülők (fogadott) gyerekei nagyobb eséllyel lesznek melegek.
2017. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Hallani enis sokmindent hallottam mar de hiteles fuggetlen statisztika vagy vizsgalat nelkul nem hiszem el.ha valaki mutat kutatast elhiszem, de pletykakra meg ilyenekre egyszeruen nem erdemes adni egy ilyen kenyes temaban:D
2017. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Homoszexuálisnak születni kell! Ez kódolva van a génekben, nem lehet csak úgy azzá válni, ha nem annak született. Persze a környezet befolyásolja a gyermek fejlődését, de attól még nem lesz meleg, hogy melegek fogadják örökbe. Nyilván ők sem azt fogják neki mondani, hogy ez a "normális". Szülő és gyermek között van kapcsolattartás, kommunikáció, és egy normális szülő ilyen helyzetben felvilágosítja a gyerekét. Szerintem :)
2017. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem így van.

Az biztos, hogy a neveltetésük miatt sokkalta elfogadóbbak/toleránsabbak lesznek, de ettől még nem törvényszerű, hogy ők maguk is a saját nemükhöz fognak vonzódni.

Pl attól mert apunak/anyunak kedvenc színe a piros, a gyereké lehet, hogy a sárga lesz..

2017. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kinek mire áll fel a farka azt nem a szülei mondják meg, hanem jön ösztönösen.

Egy tízen egynéhány éves fiúnak nem azért áll fel a farka egy szép női testre mert azt mondta az apja, hogy na látod fiam, erre álljon fel.

2017. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!