Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legtöbbeknél miért van az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbbeknél miért van az, hogy heteró lakótárs miatt nem vihettek fel férfit magatokhoz? Miért kell titkolni ezt?

Figyelt kérdés

Mi jó lakótársak vagyunk harmadik éve és már a második albiban, mert normálisak vagyunk és bízunk egymásban, anyagi dolgokban pl. Mikor el kellett jönni az előző helyről, akkor is megdumáltuk hogy együtt megyünk egy újba, mert a megszokott és megbízható az jó.

Nem vagyunk nagy barátok, de fontos hogy nem csicska ge cik vagyunk, amilyen lakótársat sajnos könnyen ki lehet fogni (aki nem viselkedik normálisan, buta, agyatlan, veszekedős, mérgeskedős, visszahúzódó, megbízhatatlan, nem mondja meg ha valami baja van; remélem így már értitek)


Na és csak annyi, hogy a heteró lakótársamnak no problem, hogyha én egy másik fiút dugok a szomszéd szobában.

Cserébe ugye még sosem hajtottam rá, sosem néztem meg őt magamnak, stb-stb nyilván. De csajokról is lehet vele beszélni (Biszex vagyok mellékesen)

25/f


2017. máj. 4. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem
2017. máj. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell titkolni ezt?


Hogy ,h miért kell?


Teljesen egyértelmű ,h sokan bújkálnak nem is tudom miért talán azért mert a hazánkban még mindig tombol az ostoba csőlátású buta sztereotíp gyűlölködés teljesen érthető ,ha valaki egy alig ismert személlyel nem kívánja megosztani a nemi identitását és inkább nem ad rá okot ,h a háta mögött köpködjenek rá vagy netán face to face elküldjék a pitsába és fújjoljanak rá azért mert csaj helyett egy srácot dönget a másik szobába tudod nem mindenki ilyen megértő mint a te lakótársad.


Én 1 emberrel osztottam meg eddig és neki is egy nagyon hosszú folyamat volt be adni ezt a dolgot van olyan haverom akit nagyon kedvelek,szeretek és már 6-7 éve ismerem ,de soha nem mondanám el neki ,h meleg vagyok.

2017. máj. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2:

Értem amit mondasz, csak azért jutott eszembe, mert:


-nekem senki nem látja az ismerőseimet facebookon, tehát nem tudna senki másnak köpködni

-én is egy év után mondtam neki csak

-az csicskaság, ha valaki a háta mögött köpköd - egy igazi homofób egyből azt mondaná, hogy "Bocs, én nem lakom többet veled."

-annyira a többes számot mondod, de itt most csak egy emberről, egyetlen lakótársról van szó, aki egyáltalán nem ismeri a te szüleidet, barátaidat, haverjaidat, senkidet, egyszerűen nincs kinek tovább adnia az infót, amit tud rólad

-és bocs ha félreérthető voltam; nekem is vannak bőven olyan régi barátaim, haverjaim, ismerőseim, akiknek soha nem mondanám el hogy a srácok is érdekelnek. Szóval én sem csuklóból osztogatom meg azt bárkivel, hogy biszex vagyok. Csak azzal az emberrel, akivel együtt élek, azzal miért ne?

2017. máj. 4. 01:11
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Az én lakotarsam is meleg, nem zavar:)
2017. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát... eleve melegként csak olyan lakótárssal költöznék össze, aki vagy maga is meleg, vagy heteró de maximálisan elfogadja a dolgot.


De ha valaki mégis olyan helyzetbe kerülne, hogy titkolnia kell a dolgot, s ezt miért kell? Talán azért, mert Magyarországon nem egy életbiztosítás felvállalnia magát egy melegnek.

2017. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Van akit taszit a homoszex tema es nem szivesen osztja meg a lakasat olyannal, aki ezt rendszeresen uzi.


Nemtom mit nem lehet ezen erteni.

2017. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Van akit taszit a homoszex tema es nem szivesen osztja meg a lakasat olyannal, aki ezt rendszeresen uzi. "


Na de nem értem... ha valakit taszít a homoszex téma, akkor minek nézi? Máskülönben miért taszítaná? Amennyiben nem az orra előtt szexelnek, akkor mi köze van hozzá? Az, hogy a lakótársam mit csinál a saját szobájában, milyenek a szexuális szokásai, ahhoz semmi közöm nincs, s amihez nincs közöm, az nem zavar.

2017. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Téged nem zavar, van akit zavar. Mit nem tudnak néhányan ezen felfogni? Itt már megakad a toleranciavonat?


Keress olyan lakótársat aki megérti vagy leszarja.

2017. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na de miért kéne, hogy ez bárkit is zavarjon, nem értem az összefüggést. Hogy jössz te ahhoz, hogy téged "zavarjon" vagy "ne zavarjon" egy másik ember szexuális élete?...
2017. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Úgy, hogy engem irritálnak dolgok amik neked fontosak, de te ezt nem bírod megemészteni mert számodra természetesnek hat.

Tehát olyan vagy mint én, annyi különbséggel, hogy a te ideológiád divatosabb. Még mindig nem érted? Írj privibe, ne raboljuk itt a kérdező idejét.

2017. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!