Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuálisok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisok, hogy tudják eldönteni, hogy ki meleg és így kire tudnak rá hajtani?

Figyelt kérdés

Tudom egyszerűen meglehet kérdezni, de az elég furcsa és ha valaki az, akkor sem biztos, hogy igent mond mert nem ismeri a szándékaidat.

Ha meg elmondod neki, hogy jól nézki és ő nem meleg akkor meg furcsa lesz a kapcsolatotok.



2017. máj. 5. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Akikkel eddig találkoztam és homi, azok mind úgy gondolták, hogy mindenki buzı, csak tagadja/hagyni kell, hogy feloldódjon... Erőszakos hülyék voltak. Egy kivétel azért volt, haha. :)
2017. máj. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kérdés kiegészítése:

Konditeremben, hogy lehet eldönteni?

Sok meleg foglalkozik a külsejével és sok történetet lehet hallani...


(Még új vagyok a közösségben)

2017. máj. 5. 00:27
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Nos, van, akin egyértelműen látszik az öltözködéséből, a gesztusaiból, illetve hallatszik a beszédstílusán.

Az is árulkodó jel lehet, ha egy srác inkább van lányok társaságában, de egyikükkel sem jár.

Ha esetleg te bejössz egy srácnak, azt is észre lehet venni, ha szemfüles vagy (oldalasan néz rád, majd mikor te is odanézel, ő inkább másfelé néz, ilyenek..).

Van olyan, amelyik kerülni a csaj-témát, ha beszélgetsz vele. Vagy esetleg egyenesen felvállalja, hogy nem érdeklik a csajok. Beszélgetés során sokminden kiderülhet.

Sok sikert, remélem, tudtam használhatót mondani.

2017. máj. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
#4 a legtöbb homoszexualis is szeretkezett már nővel. Egy random illető pedig azt mondaná neked, hogy igen, mert még nem próbáltad ki férfival, de ha adnál egy esélyt és nem lennél korlátolt, akkor rájönnél, mi a jó.
2017. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű totálisan hidegen hagynak a azok az emberek akikekkel a hétköznapjaimban találkozom ennyi.Kizárólag melegekkel ismerkedem ezzel már elkerülöm az atrocitást.Persze előfordul,h látok számomra bejövős embereket ,de közönyös vagyok velük szemben is muszáj mert nagyon kevés az esélye ,h csak úgy simán sz utcán ismerkedj vagy bárhol a hétköznapi életben amúgy is nagyon rejtőzködős vagyok ilyen téren nem vállalom fel és férfias vagyok csak az a gáz ,h sok csaj rám hajt.

Szerintem,h megkíméld megad a sok kellemetlen csalódástól neked is ajánlom ,h inkább olyanokkal ismerkedj akikről tudod ,h mi a szitu.Persze halottam már legendákat én is ,h meló helyen jöttek össze meg az utcán tök ismeretlenül ,de őszintén nem sok esélyt látok rá.Előbb fognak álcsúcson baxni vagy fújolni

2017. máj. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Én nem nagyon tudom eldönteni, mivel a normális melegeken semmi sem látszik. Akiken látszik, azok meg nem tetszenek. Így nem a "civil" életből próbálok ismerkedni, hanem az internet segítségével.
2017. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Én szinte Sosem találom el. Van, akiről biztosan látszik, hogy meleg, de ők meg nem érdekelnek. Normális külsejű fiút keresek.
2017. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!