Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk/férfiak mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk/férfiak mi a véleményetek egy ilyen passzív srácról?

Figyelt kérdés

Passzív beállítottságom ellenére meglehetősen férfias vagyok,vékony,de inkább sportosabb testalkatom van elég sokat sportolok és meglehetősen sok fiús/férfias hobbim van.Külsőleg egyáltalán nem látszik rajtam semmi lányos,törékeny,esetlen vonás ,elég határozott személy vagyok és tudom ,h mit szeretnék az élettől és a saját lábamon is képes vagyok megállni.Ellenben ha valakit igazán közel engedek magamhoz akkor szokott előjönni belőlem az érzékenyebb személyiségem volt már ,h meg is említették ,h külsőleg semmi sem látszik rajtam ,de lelkileg mélyen a személyiségemben amit kevés embernek mutatok meg meglehetősen érzékeny vagyok és borzasztóan ragaszkodó,bújós tudok lenni.Mintha ott jönne elő a lányosabb énem csúnyán kifejezve.Általában a nagyon domináns srácok a gyengéim akik totálisan határozottak,és sugárzik belőlük a céltudatosság és önbizalom az sem hátrány ha nálam testesebbek nagyobb darabok.Tehát valahol még is inkább az alárendeltebb szeretek lenni annak ellenére ,h én sem vagyok egy kis cukorborsó akit egyfolytában pátyolgatni kell.


26/F


2017. máj. 5. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon be jönnek az ilyenek. Ne legyen lányos kinézetü de belül legyen érzékeny. Én se nézek ki lányosnak és egy talpra esett maga hiztos pasi vagyok legbelül mindenkinek van egy kis érzékeny része de ez nem baj. Nekem nagyon be jössz 😉 27/Aktiv
2017. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön ha a másik is komolyan gondolja a kondizást, így potenciálisan együtt edzhetek vele. A meleg kapcsolatban mindig az aktív szokott dominálni kicsit ezért nem baj ha kicsit "lányos" a személyiséged.

19 aktív

2017. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
semmi, leíírtál egy teljesen átlagos srácot. meg kéne ismerni téged ahhoz, hogy mondani tudjak véleményt, ennyi infóból semmilyen véleményem nem alakul ki
2017. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
# 3 Oké nem is arra voltam kíváncsi ,h járnál e velem hanem ,h kizáró ok lehet e a férfiasságom a passzív félként mert ugyebár sok aktív a törékeny szőrtelen, vékony ,nyunyókat kedveli.
2017. máj. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!