Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mindenkinek az arc számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek az arc számít leginkább?

Figyelt kérdés
Egy csomószor járok úgy, hogy küldök test meg intim képet és tök lelkes a másik fél. Aztán az arcnál bukom:( Pedig nem vagyok ronda szerintem. Illetve tudom, hogy nem tipikus szépfiú vagyok, de volt pár nagyon jó pasi, akivel voltam és nekik tetszettem, tehát akkor ez inkább ízlés kérdése lehet. Csak mellette meg néha zavar:( Bár a legtöbb partneremmel nem csak 1x talizom, hanem mind visszatér. Van akivel 4 éve járok össze csak azért az új is izgalmas néha.
2017. máj. 6. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Az arc a legfontosabb
2017. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem az arc a legfontosabb. Hány éves vagy?
2017. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ahigy az 1es mondja. Ugy ugy
2017. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az arc kb. a legfontosabb, mondjuk ha kozben tul kover valaki, az már nem annyira jon be.

Ebbe valahogyan belejatszik a szemelyiseg, kisugarzas: van olyan ismerosom, aki annak ellenere bejon, hogy tisztan anatomiailag nem annyira szep az arca, de valahogy megszepul a kisugarzasatol. Es forditva is. (Hogy ez fenykepen hogy jon at, nem tudom)


Ugy tudom ezzel nem mindenki van igy, es ha valakinek nagyon jo a teste, nekem meg szexelhetnekem van, akkor nalam is relativva valik a dolog...

2017. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig csak jó pasikkal voltam és 80% visszatérő volt tehát az hogy csak kanosak lettünk volna nem áll. Amúgy én nem tartom magam se jó, se rossz pasinak. Tudom a hátrányaimat és az előnyeimet is. Meglep mikor valaki rajong értem. Amúgy 26 vagyok.
2017. máj. 6. 12:35
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is az arc a legfontosabb. Küldhetsz képet magadról.
2017. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is legelsőre az arcot és a hajat nézem, így az fontos de alkalmi kapcsolatban azt ritkán szokták nézni (mármint ezek szerinte még sem)
2017. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A külső tulajdonságok közül az arc talan a legfontosabb ;)
2017. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szexről van szó, akkor az arc nem fontos. Olyan értelemben, hogy nem muszáj jóképűnek lenni.


Elvárásaim:

arc: átlagos vagy jóképű

alkat: sportos, vagy vékony vagy átlagos


Ennyi. A lényeg hogy a másik ne legyen ronda és ne legyen dagadt.

2017. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
igen ha a külsőt vesszük akkor először arc, testalkat. de ezt főleg élőben, neten intim képeket sose küldtem és sose kértem
2017. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!