Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mindenkinek az arc számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek az arc számít leginkább?

Figyelt kérdés
Egy csomószor járok úgy, hogy küldök test meg intim képet és tök lelkes a másik fél. Aztán az arcnál bukom:( Pedig nem vagyok ronda szerintem. Illetve tudom, hogy nem tipikus szépfiú vagyok, de volt pár nagyon jó pasi, akivel voltam és nekik tetszettem, tehát akkor ez inkább ízlés kérdése lehet. Csak mellette meg néha zavar:( Bár a legtöbb partneremmel nem csak 1x talizom, hanem mind visszatér. Van akivel 4 éve járok össze csak azért az új is izgalmas néha.
2017. máj. 6. 11:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az arc, a frizura és a testalkat egyformán fontos.
2017. máj. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!