Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a barátotok ezt a választ adná nektek?

Figyelt kérdés

Nos, én nem vagyok egy bulizós, társasági parti ember. Eljátszottam a gondolattal, hogy egy olyan barátom van, aki pont az ellentétem. Nem tudom, hogy egy ilyen kapcsolat működhet-e vagy sem, nem is ez a fontos, de valószínűleg megkérdezné, hogy miért nem szeretek bulizni, kocsmázni stb., mint a korombeliek többsége, és erre én azt mondanám, hogy:


szobacica/macska vagyok :D


Mit szólnátok hozzá (macska vs. cica)? Vicces lenne, vagy nem tetszene nektek? Nekem azért tetszik ez válasz, mert nagyon szeretem a macskákat. :D


A kérdés olyanokhoz szól, akik szeretik azt, amit én nem.



2017. máj. 8. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Fura válasz. Ezesetben nem mennék bulizni és simogatnám a szobacicámat hogy doromboljon és felálljon a farka. :D

Elcsépelt szöveg, tudom.

A cica aranyosabbnak hat.

2017. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szuper válasz, köszi :D
2017. máj. 8. 20:58
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

*-*imádom a cicákat! Sajnos nemsokára elmegyek és panelban nem lehetnek velem.

Nem tudod milyen boldog lennék, ha a barátom szobacica lenne+-+ - macska harsányan hangzik, a cica az cuki.


Egy fontos kérdés: 'oszt dorombolni tudsz-e?:P

2017. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Meleg létemre mondom, hogy nagyon nem tudnám tolerálni ezt a válaszát.

19f

2017. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Inkább szobacica *.*

Cuki lenne, /főleg, ha tényleg olyan kis aranyos vagy mint egy cica/

Én inkább akkor nem mennék el bulizni, hanem elérném hogy dorombolj nekem. 😊

😊


25/f/a

2017. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor zavarna ha bsztatnál amiért én eljárok és nem ülök otthon állandóan. amúgy simán működhet, de áltaban pont te típusod nem bírja sokáig és nem tudja elfogadni és nem fordítva
2017. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
ja és van macskám de a palim ne hívja így magát mert kifutok a világból. annak ellenére, hogy bejönnek a passzívabb passzív fiùk:D
2017. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Talán megkérdezném, hogy éhes e az én kis cicám, és akar e finom "tejecskét"
2017. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

En is szobacica vagyok! :DD

17/F/P

2017. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :D Szerintem vicces válasz, nyilván nem gondolom, hogy macska vagyok. :D


És őszintén nem tudom, hogy viszonyulnék hozzá, ha ilyen barátom lenne, aki szeret bulizni, de szerintem képes lennék őt "elengedni", mert nem csak én vagyok az életében, és már előttem is meg voltak a barátai. Azt szeretném ha boldog lenne és szórakozna, és ezt nem csak velem teheti meg. Szerintem mindkettőnknek jót tenne, ha kicsit egyedül, vagyis inkább nem folyton egymással lennénk.

2017. máj. 9. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!