Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a barátotok ezt a választ adná nektek?

Figyelt kérdés

Nos, én nem vagyok egy bulizós, társasági parti ember. Eljátszottam a gondolattal, hogy egy olyan barátom van, aki pont az ellentétem. Nem tudom, hogy egy ilyen kapcsolat működhet-e vagy sem, nem is ez a fontos, de valószínűleg megkérdezné, hogy miért nem szeretek bulizni, kocsmázni stb., mint a korombeliek többsége, és erre én azt mondanám, hogy:


szobacica/macska vagyok :D


Mit szólnátok hozzá (macska vs. cica)? Vicces lenne, vagy nem tetszene nektek? Nekem azért tetszik ez válasz, mert nagyon szeretem a macskákat. :D


A kérdés olyanokhoz szól, akik szeretik azt, amit én nem.



2017. máj. 8. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Nyahhh....:3
2017. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Miaw:3
2017. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%

Tetszene

Ágyba vinném és jól **** ;)


De azért 1-2x szeretném ha eljönne velem bulizni.

2017. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Közben bele sem gondoltok hogy lehet a kérdező aktív :D
2017. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem. :D De mindenki jól érezte, hogy nem vagyok aktív... :D
2017. máj. 9. 21:14
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
kérlek mondjátok, hogy azért vannak köztetek olyan passzív fiúk akik elhányják magukat ettől, hogy ne kelljen feladnom:D
2017. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%

#16!

Attól, hogy meleg vagyok, nem kezdek el nyávogni. Azt hiszem egy véleményen vagyunk.

19f

2017. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jaj srácok, ezt ne úgy képzeljétek el, hogy közben nyávogok és affektálok. :D Nem vagyok cukicicahercegnő...
2017. máj. 11. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!