Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » S. O. S. Hogy tudnam rávenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Hogy tudnam rávenni hogy eljöjjön velem valahová?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akibe beleszerettem o hetero. Nem tudja hogy szerelmes vagyok belé. Azt meg értem hogy nem lehet köztünk szex, de hogy tudnam rávenni hogy eljöjjön velem valahová? A hely nekem mindegy csak vele lehessek. Mindig azt mondja nincs ideje.
2017. máj. 20. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hagyd az egészet, ebből csak rosszul jöhetsz ki..
2017. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ha barátok vagytok akkor miért kell rávenni hogy találkozzatok? akkor nem a barátod

amúgymeg ha heteró ne kezdd el hitegetni magad

2017. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs ideje akkor nem fogsz tudni találkozni vele. Beszéljetek meg időpontot amikor ráér, persze ne túl nyomulósan vagy feltűnően.

Egyébként sajna igaz, nem jöhetsz ki belőle jól.

Ez olyan mintha magadat kínoznád vele.

2017. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
En nem vágyom másra csak a társaságára. Ne felszedni akarom csak vele lenni.
2017. máj. 20. 21:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
és annak mi értelme? hogy tovább szenvedj??
2017. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Melegként már voltam ilyen helyzetben, és csak azt tudom tanácsolni hogy próbáld el minél jobban elkerülni ezt a srácot a saját érdekedben. Lelkileg nagyon mélyre tud húzni egy ilyen helyzet, tapasztalatból mondom...
2017. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mélyebbre mar nem nagyon. Kösz a tanácsot de én azt kérdeztem mivel gyozzem meg hogy szanjon ram időt es ez idáig egy hasznos választ sem kaptam.😢
2017. máj. 21. 05:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudjuk őt mivel lehet meggyőzni? eleve nincs értelme ha valakit győzködni kell...minek futni valaki után aki nem törődik veled
2017. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
94%
Ismeros,enis bele voltam esve valakibe,aztan elmentunk kicsit bulizni es egyre kevesbe vonzodtam hozza :) Szerintem irj ra facebookon,hogy mondjuk tanitson mar meg biliardozni,mert fogadtal valakivel,hogy jatszotok egyet,es szeretnel nyerni vagy valami ilyesmi,vagy ha tudod,hogy erdekli valami film eloadhatod,hogy teged is mennyire erdekel,es elmehetnetek ra :) Esetleg,ha valamilyen targyban jo (esetleg jobb mint te) megkerheted,hogy konyvtarba vagy valahol talalkozzatok es segitsen,es meghivod mekibe vagy valahova :) a lehetosegek tarhaza vegtelen :) Remelem tudtam segiteni (Nekem az erettsegi utan valo ivas jott be,amugy nem voltunk tul osszejarosak,aztan talalkoztunk tobbszor es enyhult a vonzalmam) So sikert,majd irj,hogy mi lett :)
2017. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kis aranyos vagy de ne alázkodj már meg. Mi az, hogy szánjon rád időt, mi vagy te?

Tudom, hogy nehéz de ha ennyibe se néz meg könyörögni kell neki próbáld elfelejteni-

2017. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!