Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív, passzív szerep egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív, passzív szerep egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy párom, akit nagyon szeretek. Ő is nagyon szeret engem. Boldogok vagyunk együtt. Eszem ágában sincs őt megcsalni, sem elhagyni.

Ő nagyon jól tud passzív lenni a szexben. Nekem megy az aktívkodás, szeretek őbenne lenni. Ez idáig rendben is van. De én is szeretek passzív lenni. Nekem is igényem van erre. Ő viszont nem igazán tud aktív lenni. Nagyon ritkán megtörténik, hogy belém tud jönni. Jutottunk is már úgy a csúcsra. De ez ritkán van. Kevés nekem ennyi. Nagyon hiányzik már ez.


Kérdés: Tapasztaltatok már hasonlót? Azt sikerült megoldani? Hogyan?



2017. máj. 23. 00:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
voltam olyan kapcsolatban ahol eltérő szexuális igényeink voltak...már nem vagyunk együtt, részben az ebből fakadó feszültség miatt. kicsit más volt a helyzet, de hosszútávon nem volt egyszerű. két aktív:D na de igazából ha szereted és vele akarsz lenni akkor nincs más, mint elfogadni hogy ez van, ő nem fog megrakni téged. próbáltátok eszközzel? vegyetek egy műkukit, lehet az tetszene neki is ha azt rakná be neked
2017. máj. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Próbálkozunk, amivel csak lehet. Nem szeretnék csak emiatt szakítani.
2017. máj. 23. 00:55
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok - sok beszélgetés, kompromisszumok. Akár azt is csinálhatjátok, hogy ameddig el nem élvez, addig te dugod őt (elnézést, nem tudom szebben mondani :( ), mihelyst elélvezett, cseréltek helyet, szerepet. Aztán ott vannak a játékszerek, - egyikőtök a hátára fekszik, neki felteszitek a játékszert, és a másikotok így lovagolja meg.
2017. máj. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
segédeszköz miért nem vált be? ha mindennel próbáltátok de mégsem akarja akkor nem tudok mást mondani csak, hogy törődj bele,az ilyen vágyaidat akkor elégítsd ki saját magadnak. vagy győzködd amí be nem adja a derekát hogy néha legyen aktív
2017. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy a segédeszközzel nem megy, csak azt, hogy úgy sosem lesz az igazi. A guminő sem olyan, mint egy élő.

Alkalmi szexet nagyon könnyű találni. Nagy a kísértés. De még tartom magam. Csak nehéz.

2017. máj. 23. 08:47
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

nem vagyok meleg, de nálunk ilyenkor feljönne egy alap kérdés:

Hármas?


Nagyon sokat lehet olvasni arról, hogy melegek nehezen alakítanak ki rendes kapcsolatot, csak szexről szól, sehol sincs szerelem és ezt már nagyon nem bírják. Ezt annyiban megértettem, hogy 2 pasi tud nagyon kanos lenni, legyet a röptében, míg egy hetero kapcsolatban a nő lehúzza a kanosságot.

De a te posztodat elolvasva, csak arra tudtam gondolni, hogy te a hülye kanosságod miatt elmész és megcsalod a párodat, ő megtudja, nem bír így a szemedbe nézni, szakítotok, örökre megbántod és utána jön ide írni ilyen kérdéseket, hogy: "Hogy lehet igaz szerelmet találni melegként?"


Nekem és nejemnek is vannak igényeink, fantáziáink és néhányat egyszerűen lehetetlen kettesben kielégíteni. Ezért már próbálkoztunk többessel és miegyébbel, bár a legtöbb esetben elég egy Swinger klub vagy csak flörtölgetés másokkal élesben, mert amikor ott van az ember, rájön, hogy nem vágyik másnak a testére, inkább csak fantázia terén. De elkavarodtam.


Amit össze akartam foglalni, hogy mindenkinél vannak fantáziák, de pároknál nagyon fontos, hogy ezeket a fantáziákat együtt éljétek át. Nyíljatok meg egymás előtt, beszéljétek ezeket át, legyenek kompromisszumok, de találjatok egy megoldást, hogy mindenkinél ez jó legyen. Fő a nyitottság, a türelem (mert hónapok kérdése) és hogy hangsúlyozd ki, hogy mindent VELE, csakis vele akarsz átélni, közös élmény legyen, legyen szó hármasról, négyesről, orgiákról, bármiről!

2017. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Megcsalásról nincsen szó. Nagy a csábítás, de tartom magam. Régen jó volt sok pasit kipróbálni. De a párommal megtapasztaltam, hogy milyen az, amikor érzelem van a szexben, szeretkezéssé válik. Amikor érezzük, hogy mélyebb szinten tartozunk össze. Kissé patetikusan hangzik, de igaz. Nem áldozom fel ezt egy sima testi dologért.


Beszélünk a dologról. Kalandot is keresünk együtt. De a 3-ast még nem érezzük időszerűnek. Szerintem nem jó, ha valahol megjelenik egy harmadik.

2017. máj. 23. 12:07
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Lehet nem jó, ha megjelenik egy harmadik, de jobbnak tartom mint a "Nagy a kísértés. De még tartom magam. Csak nehéz."
2017. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nincs kizárva, hogy egyszer tényleg jöjjön egy harmadik, de még tényleg korai. Annyira nem gáz azért a helyzet, csak most kanosabb vagyok a szokottnál.

Ez az egy dolog nem működik közöttünk, de minden más igen. Szóval olyan nagyon nem panaszkodhatom.

2017. máj. 23. 13:21
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Mi is voltunk már hasonló helyzetben. Hosszú időn keresztül én voltam a P. Mindig csak a P. Nagyon szeretem a dobos tortát, na de mindig csak a dobos tortát?! Kértem, hogy cseréljünk néha szerepet, de nagyon sokáig nem tetszett neki az ötlet.

Türelem! Türelem, türelem, türelem... Elkezdtem Neki arról beszélni, hogy miért szeretném fordítva is. Hogy mit éreznék akkor (lelkileg), hogy hogyan esne a dolog nekem, hogy mit jelentene számomra. Nyugodtan, higgadtan, megértően, türelemmel. Sok-sok beszélgetés, ahogy a #3-as írta. Aztán nagyon sokat kérdeztem Őt, hogy miért mond NEM-et, mi ennek az oka, mi áll ennek a hátterében. És egyszer csak beadta a derekát. A sok beszélgetés alkalmával kiderült, hogy érzelmi gátjai voltak a P. szereppel kapcsolatban, ezért nem merte bevállalni. Nem érezte magát lelkileg felkészültnek arra, hogy befogadjon magába. De amikor ezek a gátak megszűntek, leomlottak, akkor utána már minden rendben és jól működött. Ma már nincs ellenérzése, sőt kifejezetten élvezi is, ha kellően rá tud hangolódni.

Csak tudom, hogy Neki sokkal több idő és odafigyelés kell, mint nekem, sokkal több törődés, gondoskodás, ölelés, hogy el tudjon lazulni. (Tudom, nálatok éppen fordított a helyzet.)

A segédeszközök nálunk egyáltalán nem váltak be, egyik sem az igazi. Meg sem közelítik az igazit, mindegyik olyan "mű". Közelében sem járnak a valóságnak.

A hármas vagy grupi meg szóba sem jöhet! Az teljesen kizárt! Nem is ajánlom senkinek sem, szerintem csak konfliktusok forrása lehet a jövőre nézve.

Ha kellően nyitottak vagytok egymás felé, odafigyeltek egymásra, megosztjátok egymással a vágyaitokat, érzéseiteket, akkor sok minden változhat a kapcsolaton belül. Akár a szerepek is. Csak sokat (és jól) kell kommunikálni egymással.

Egyszer, egy másik kérdéshez ezt írta egy válaszoló (Nem tudom szó szerint idézni, csak tartalmilag): "Nincs annál lehangolóbb és elszomorítóbb egy kapcsolatban, mint amikor az egyik fél mindig csak passzív, a másik meg csak aktív. Fiúk! Tessék egymást jól megd.gni!"

Szerintem ebben van valami. :) Kell az ember lelkének, hogy mindkettőt folyamatosan megtapasztalja, átérezze. :) Beszélgessetek sokat, folytassatok odafigyelő, minőségi párbeszédeket, tudd meg, hogy miért vannak ellenérzései és gátlásai a másik szereppel kapcsolatban. Biztasd, bátorítsd Őt! Ha a gátlásai okára fény derül, és biztosítod Őt, hogy továbbra is ugyanúgy szereted, akkor meg fognak oldódni a problémák. Meg fogjátok találni rá közösen a megoldást! :) És soha eszedbe se jusson megcsalni Őt! Semmilyen ok miatt se!

2017. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!