Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg lenne?

Figyelt kérdés

A szitu a következő: egy meleg srác vagyok és lett egy új ismerősöm, aki – vélhetően – szintén meleg. Mielőtt megismertem volna személyesen, azelőtt nézegettem Facebook-on képeket róla és észrevettem, hogy bejön nekem. Kb. 8 hónapja ismerem, amióta diáktársam lett. A képek alapján nem olyan személyiséget képzeltem el hozzá, mint amilyen valójában. Minél jobban megismertem annál jobban megtetszett. Az idő előrehaladtával hallottam pletykákat róla, hogy meleg (konkrét sztorikat). A többiek szoktak is vele élcelődni, hogy „nem nyilvános a szexuális orientációd a Facebook-on, ha megnéznénk lehet, hogy az lenne ott, hogy érdeklődési kör: fiúk?” xD Ilyenkor csak röhög… Pedig teljesen férfiasan néz ki, talán a viselkedésén érhető tetten (mozgása, beszédstílusa erre enged következtetni), hogy meleg. Egy közös ismerősünk, aki mindkettőnknek az ismerőse ezt nem erősítette meg (tehát szerinte nem meleg és csodálkozott a felvetésen is). Csakhogy vannak jelek, amik – értelmezésem szerint – márpedig arra utalnak, hogy homoszexuális. Például: amikor beszélgetünk szeret megérinteni (pl.: ölelés, vállveregetés stb.), vagy ha azt mondom, hogy nekem most vécére kell mennem, akkor általában rögtön rávágja, hogy neki is (de amikor bent vagyunk takarja a nemi szervét, nehogy meglássam). És mindig ezt csinálja, ami már többeknek feltűnt. Szembeötlő, milyen örömmel mondja, hogy akkor ő is jön velem vécére. xDDD A legegyértelműbb „bizonyíték” szerintem az, hogy órán (többször is) előfordul, hogy az okostelefonját nyomkodja és fiúk képeit nézegeti (rendszerint a Facebook-on)… Csakhogy egy üléssel mellettem ül és nem értem, hogy ezt ennyire nyíltan hogy van mersze megcsinálni? :O Volt olyan, amikor észrevette, hogy nézem, akkor sem zavartatta magát! :D Amikor a szexualitás témakörre terelődött a szó, akkor elmondta, hogy ő még szűz, erre mondtam, hogy én is az vagyok. Jelenleg barátnője van, de nekem úgy tűnik, hogy ez csak egy látszatkapcsolat (mivel, amikor kérdezgetem a barátnőjéről, akkor nem nagyon tud válaszolgatni). Azonban fülembe jutott, hogy nyilvános helyeken együtt mutatkoznak (én még sosem láttam őket együtt) és a szemtanúk szerint csoda, hogy nem estek egymásnak (szexuális értelemben) az egyik nyilvános helyen. Órán gyakran (mondhatni mindig) előfordul, hogy folyton néz engem és közben mosolyog általában. Az ilyen alkalmakból szemezések is kialakulnak néha, ha olyan a helyzet. Néha megemlíti, hogy milyen jó, hogy barátok vagyunk, valamint azt is, hogy milyen jó illatom van, milyen jó a hajam stb. De szabadidőnkben, a sulin kívül mégcsak nem is találkozunk. De, amikor bent vagyunk, akkor nagyon feldobódunk egymás társaságától. Max. olyan fordul elő, hogy suli után még egy kicsit dumálunk, vagy ilyesmi (egy ilyen alkalomkor pl. megkért, hogy fotózzam őt le, készítsek róla több fotót is, ezek közül beállított egyet Facebook-profilképnek is). Egyszerűen nem tudom 100%-ra megítélni, hogy meleg-e vagy sem, vagy inkább nagyon barátkozós, nyitott típus… Én afelé hajlok inkább, hogy meleg, legalábbis úgy érzem. Annyira ellentmondásosan viselkedik, hogy nem tudok állást foglalni a kérdésben 100%-ban. Olyan misztikus ez az egész, mintha egy, az idők homályába burkolózott mítószról lenne szó, csakhogy az orrom előtt peregnek az események, mégis olyan homályos, mintha i. e. 2017-ben járnánk! :D Remélem érthető.  A másik nagy kérdés, hogy vajon bejövök-e neki? Ti mit gondoltok erről az egészről?


Vannak olyan részletei a sztorinak, amiket nyilvánosba nem teszek ki, mert a végén magára ismerne az illető! :D Akit érdekel privátban szívesen megosztok ilyen „bizalmas információkat” is. :)



2017. máj. 23. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Az általad leírtakból elég nehéz megmondani, hogy valójában meleg vagy sem. Ahhoz ismerni kellene őt. mégpedig jól ismerni. Aki ezek alapján válaszol, csak feltevéseket írhat.
2017. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

2 lehetőség van.


1. A srác meleg. Szerintem direkt nézegette a fiúkról a képeket. És pont mikor melletted ült. Hogy észrevedd!


2. A srácot felbérelte valaki, hogy derítse ki, hogy te meleg vagy-e. Ez is egy lehetőség, hogy valakinek tetszel aki őt kérte fel, hogy derítse ki.

2017. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom de cuki a sotry.
2017. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem kezdeményezel te nyíltan?

Úgyértem, tudja egyáltalán, hogy te meleg vagy?

Mert ha ő sem tudja, és esetleg csak ábrándozik ugyanúgy mint te...

Vagy esetleg biszex, de az is lehet, hogy még magának sem meri bevallani a dolgot, ezért is ment bele abba a kapcsolatba azzal a lánnyal.

Azért megtennéd, hogy ha alakulna valami leírod a végét?

Jó lenne tudni öszejöttök-e. :)

2017. máj. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
95%
Hát szerintem azok alapján ha egy srác azt mondja egy másiknak, hogy milyen jó illatod van, akkor ott már el lehet gondolkodni. Főleg, hogy azt mondta nem régóta ismeri. Miért nem ismered meg jobban ? Mondjuk jársz el vele szórakozni vagy akár más közös program ? Valószínűleg sokat segítene a válasz kiderítésében.
2017. máj. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 Nem tudja rólam, hogy az vagyok. Én adok irányába pozitív visszajelzéseket, egy ideje egyre bátrabban (persze burkolt, indirekt módon).

Mindenképp leírom, de szerintem az majd csak következő tanévben várható már csak. :D

2017. máj. 24. 11:48
 7/7 anonim válasza:
96%
Azért ne hagyd, hogy egész nyáron mindenféle fejlemények nélkül teljen el az a 3 hónap :D Csináljatok valami közös programot, iskolán kívül, amúgy is minden szabadabban zajlik
2017. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!