Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatnál lehet abból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatnál lehet abból bajom hogy alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
Uni vagyok, de jobban aktívkodom és ezért is vagyok abban bizonytalan, hogy van-e esélyem..

2017. máj. 24. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ,ha melette van egy férfias kisugárzásod,helyes ,borostás arcod simán lehetsz sikeres ilyen téren ,nekem volt részem kalandozgatásokban egy nálam alacsonyabb ,de idősebb férfival annyira jól éreztem vele magam,h azt nem lehet szavakba önteni,pedig elötte el sem tudtam volna képzelni ,h passzívként bejöhet egy alacsony aktív igaz ő nagyon erősen férfas volt ami nekem imponál nem kicsit ,olyan mely hatással volt rám ,h egy ideig direkt alacsonyabbakat kerestem .
2017. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire alacsony? Mert egyébként sok alacsony srác van, szóval viszonyítás kérdése.


Amúgy engem nem zavar különösebben, pedig magas vagyok, és elsősorban magas srácokat keresek.

De ahogy az első írta: ha olyan kisugárzása, személyisége van, és emellett helyes, akkor egyáltalán nem kizáró tényező nálam :)

2017. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2017. máj. 26. 07:19
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Jaj dehogy baj 😊💓


L

2017. máj. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nekem jó ha alacsony^
2022. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!