Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire jó az anal plug?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az anal plug?

Figyelt kérdés
Oké, hogy bedugod de hogy lehet vele napközben mászkálni? Nincs útban? HOgyan nyújt élvezetet? Tapasztalat? Valaki?

2017. máj. 26. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl. tágításra. Továbbá izgató. Kellő méretű és kialakítású kellemesen ingerelheti a prosztatát is.

Próbáld ki! :)

2017. máj. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be magadnak egy mindennek megfelelőt és megtudod mire és miért jó. Érdemes kipróbálni, hátránya nincs de nagy a hozzászokás esélye. Egészségedre!
2017. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van, és jó dolog, a napi teendőkben sem akadályoz :) hamar függővé tesz :)

25L

2017. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Férfiként is ilyen jó? Ennyire hozzá lehet szokni? Férfiként?
2017. máj. 28. 01:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiúknak is nagyon jó, sőt nekünk még a prosztatát is izgatja. :) Én nagyon szeretem hordani, elég sűrűn bent van. :) Próbáld ki, mert megéri! :)
2017. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Létezik belőle rezgős is?
2017. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van rezgős is, meg masszázsgolyós is. :) Nekem masszázsgolyós van, és imádom, mert istenien izgatja a prosztatámat járás vagy lépcsőzés közben. :) A legjobb doppingszer, ha fel kell menni lépcsőn a 10. emeletre. Ilyenkor sosem liftezek. :)
2017. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A rezgős, távirányítós verzióban elég érdekesnek ígérkezik...:)

Lehet teszek egy próbát vele :)

2017. jún. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!