Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azt hiszem meleg vagyok. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem meleg vagyok. Mit csináljak? Családot szerettem volna, nem pedig egy férfivel élni. Nem is akarok együtt élni egyel sem, de szexuálisan vonzanak. A nők nem vonzanak, de sztem mert utálom őket.

Figyelt kérdés
Anyámnak sikerült megutáltania velem a nőket olyan szinten, hog jelenleg gyűlölöm nőket. a fiúk közül meg a lányosak jönnek be. de a nők semennyire nem. m1t tegyek?
2017. máj. 26. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Menj el egy pszichológushoz, aki rendbe teszi a fejedben az érzéseket, hogy most valóban nem vonzanak a nők, vagy csak az utálat miatt érzed-e ezt
2017. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Sajnálom hogy ilyen szülők gyermekeként születettél :(


Szerintem ne vélekedj elhamarkodottan, lehet még elég fiatal vagy, később ha külön költözöl és megismersz egy helyes lányt, minden vissza áll a normálisba.


Amúgy én biszex vagyok, fiú.

2017. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Idővel képesleszel elfogadni magad ennyi szerintem a melegek 90 % átsik ezen legalábbis ,h nem szeretne a férfiakhoz vonzódni ,szeretne normális családot stb,bár engem a nők soha nem vonzottak szexuálisan és nincs gondom a szüleimmel bár elöttük titkolom.
2017. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
2. Akkor melegnek lenni nem normális állapot ők mind megszívták?Nem lehet,h minden csak nézőpont kérdése?
2017. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt sajnálom hogy az anya olyan vele amilyen.


#2 voltam.

2017. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az, hogy ne undorodj magadtól. Családod így is lehet...
2017. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Ne bánkódj,örülj neki már anyád egyedül elintézte azt amit másoknál a többi elmebeteg nő,nincs köztük normális ha ez megnyugtat.Fiatalon rájöheztél nem 40 évesen ,kiégve,belemenekülve a piába.Ez is valami.
2017. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg legyek leszbikus mert apám egy alkoholista, tróger, pszichopata?

Na,ez nem így működik!

2017. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így butaság, előbb valóban konzultálj pszichológussal.
2017. máj. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom miért kizárólag családban képzeled el az életet.


Gyerekkorban persze én is azt hittem,hogy egyszer mindenkinek lesz családja,meg,hogy ez így alakul.


Pedig nem így van,nem minden embernek ugyanaz a sorsa,és nem ugyanaz teszi őket boldoggá-


Amúgy attól mert meleg vagy nem kötelező senkivel sem élned,ha heteró vagy sem.


Én ha heteró lennék sem szeretnék családot,gyereket meg főleg nem.

2017. máj. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!