Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan közöljem a párommal...

Hogyan közöljem a párommal hogy nem akarok a szüleivel együtt utazni?

Figyelt kérdés
Húsvétkor elutazunk párom testvéréhez a szüleivel egy kocsival. Jövünk és megyünk. 2 évvel ezelőtt is volt ilyen. Nem éreztem jól magam. Párommal úgy ültünk hátul mint a kicsi gyerekek. Anyukája folyamatosan arról beszélt hogy még mindig a pici fia a fia meg hogy örökké az marad blabla. Komolyan totál kivoltam ettől. Nem tudtam felszabadulni. Feszengtem. Beszélgetni se tudtam rendesen a párommal az úton. Nos. Párommal nem vagyunk már 20 évesek. Nem is értem miért nem külön megyünk? Szeretem a szüleit, de amikről beszélnek totál kikészítenek.
2017. ápr. 8. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

"Szívem, kicsit rosszul éreztem magam legutóbb, mikor a szüleiddel utaztunk. Nem lenne kényelmesebb idén külön kocsival menni?"

Mit kell ezen túlbonyolítani?

2017. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Van lehetőségetek külön menni? Ha igen, akkor a párodat kell meggyőznöd.
2017. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3-as! Eddig nagyon sok mindent elnéztem a szüleinek. Főleg a folytosan tapintatlan beszólogatásaikat, azt hogy a fiukkal úgy bánnak mint egy 5évessel. Az unokájuk okkal kerüli őket, hogy moslékot adnak nekünk, ha adnak. Miért gond az hogy én a párommal kettesben szeretnék utazni??? És nem a rinyáló anyjával?
2017. ápr. 8. 14:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"Párodnak" hívod, de ennyit nem tudsz megbeszélni vele?
2017. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Hany eves vagy kérdező?van kulon kocsi?kulon éltek mar?bar az utóbbit gondolom
2017. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mikor annak idején közöltem a párommal nem fogunk minden szombat vasárnap átjárni a szüleihez kajálni és ott lenni ( ezt akarták) akkor párom nagyot nézett ès nem értette, picit kiakadt miért vagyok más. Mikor szólt a szüleinek nem megyünk minden hétvégén kérdezték miért nem? Parom mondta nekil azért mert én más vagyok. A szülei értetlenkednek még mindig ezen
2017. ápr. 8. 14:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Picit tartok attól hogy megint nem értik es kiakadnak majd ezen.
2017. ápr. 8. 14:04
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen ez ha férfigyerekkel jön össze az ember. Anyuci mindig fontosabb lesz.
2017. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

A barátommal 20 körül vagyunk. Még is meg tudjuk beszélni ha ilyen van és külön kocsival megyünk akkor(saját autó,mi dolgoztunk meg érte mielőtt belekötne valaki).

Szóval nem értem miért kell így ledegradálni a 20 éveseket, amikor te "nagyobb" létedre sem tudod ezt elintézni.

Egyszerűen mondd meg a párodnak,hogy te jobban szeretnéd,hogy külön autóval menjetek.Ha kérdezi,hogy miért,akkor meg elmondod. Meg szerintem jobb is külön, így ha hamarabb hazajönnétek,vagy éppen kiruccanátok egy szomszédos városba a látogatás alatt,akkor nem kell máshoz igazodni,hanem csak beültök az autóba és mentek.

Én sem szeretem , jobb ha külön autóval megyünk.

2017. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Annak idején a páromnak szóltak a szülei, jobb ha együtt megyünk. Szóval nem önálló döntés volt.Mind a mai nem tudom miért. Anyagilag se lenne megterhelő. Nem szeretem ezt a mindent együtt csináljunk, csak mert oda megyünk dolgot.
2017. ápr. 8. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!